İzmir Fashion Week yeni sezon trendlerinin, son moda akımlarının gözler önüne serildiği, tasarım anlamında tüm Türkiye’nin ve İzmir’in nabzını tutuyor; renkli görüntüler, etkileyici şovlar ve ünlü konuklarla katılımcılarına heyecan dolu günler yaşattı. Katılımcılar farklı tarz ve yorumları olan çok sayıda özgün tasarımcıyla tanışma, yenilikçi ürünleri inceleme fırsatı yakalarken, L’Oréal Professionnel’in son dönem saç tasarımlarını da keşfetme ve gerçekleştirilen diğer etkinliklerle farklı sanat dallarını izleme imkanı buldu.

Milano, New York, Paris gibi birçok Moda Haftasının saç sponsoru ve yeni trendlerin belirleyicisi olan L’Oréal Professionnel İzmir Fashion Week Saç Sponsorluğu ile podyumda 2018 Sonbahar Kış stillerini saç modasıyla buluşturdu. Moda ve güzelliğin konuşulduğu bu günde L’Oréal Professionnel Eğitim Ekibi önderliğinde birbirinden önemli 25 profesyonel saç tasarımcısı ile hazırlanan saç stilleri podyuma damgasını vurdu. Sahne arkasının ve profesyonellerin vazgeçilmez ürünleri olan Tecni Art ve Infinium Saç Şekillendiricileri ve Mythic Oil Saç Yağı, modellerin bir yıldız gibi parlamalarını sağladı.

Yakın zamanda yerli tasarımlarıyla yoğun ilgi gören White House, Burak Çiçek, Nazlı Terzioğlu, So Lady, Yiğit Eryendi, Murat Acar, Fahrunnisa, Lef’Zen, Nurkombin, Somfashion markaları, Türkiye’nin önde gelen Simge Tertemiz, Elif Ece Uzun, Irmak Atuk, Ebru Öztürk, Ece Begüm Yücetan gibi modellerin eşsiz sunumuyla podyumda boy gösterdi, görkemli sahne şovları göz doldurdu. İzmirli bloggerların katılımı ile gerçekleşen söyleşi de yoğun ilgi gördü.

L’Oréal Profesyonel Ürünler Divizyon Direktörü Gülşah Camcı Yılmaz etkinlikle ilgili şunları söyledi: “Modanın, farklı tarzların ve tasarımcıların bir araya geldiği, saç ve saç şekillendirmede son trendlerin binlerce katılımcıyla buluştuğu bu etkinlik, L’Oréal Profesyonel olarak bizler için çok kıymetli. Genç ve yenilikçi pek çok fikir ve marka burada, böylesine etkileyici bir atmosferde ve bu kadar güzel bir şehirde bir araya geldi. Bu etkinliğe katkı sağlamaktan, sponsoru ve bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.”
L’Oréal Professionnel Eğitim ve Pazarlama Müdürü Levent Allovi ise sektör ile ilgili şunları söyledi : “Kuaförlük sektörüne yön veren bir marka olarak yeniliklerimizi, trendlerimizi ve tekniklerimizi L’Oréal Professionnel Eğitim ekibimiz ile böyle güzel bir aktivitede ön plana çıkarmak bizim için mutluluk verici. Amacımız müşterileri uzman kuaförlerimize yönlendirmek, en doğru ve ilham verici servisleri almalarını sağlamak.”

İzmir’in önde gelen bloggerlarından Beliz Şen(@belizsen), Büşra Güler (@busragulerr) ve Hülya Altaylar (@hulyaaltaylar) Moda Haftası boyunca L’Oréal Professionnel Instagram (@lorealproakademi ve @lorealpro) hesabını ele geçirerek moda severlere harika bir görsel şölen yaşattı.

L’Oréal Professionnel Saç Sponsorluğundaki İzmir Fashion Week sosyal medyada da oldukça ilgi gördü. L’OréalPro ve L’OréalProAkademi Instagram sayfalarından paylaşılan içerikler ile 1 milyondan fazla kişiye ulaştı.