İş kadınlarının çantası Samsonite, kadınları düşünerek defterlerinden kalemlerine, bilgisayarlarından makyaj çantalarına, telefonlarından kişisel eşyalarına kadar her şeyi tek bir çantada toplamaları için harika bir ürün yelpazesi sunuyor. Cazip ama gösterişli olmayan, şık ancak genç kız havasından uzak bir Samsonite çantası! Hepsini bir arada tutan mükemmel uyum!

İş kadınlarının çantası Samsonite iki koleksiyonu mevcut;

Zalia koleksiyonu

Sofistike, kadınsı ve tam bir profesyonel. Düz çizgiler ve pürüzsüz şekiller ile temiz ve modern bir tasarıma sahip. Büyük, pratik ön cepleri sayesinde her şeyi el altında tutar. Kırmızı, siyah ve bej renkleri bulunan laptop çantaları ve sırt çantaları modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Nefti koleksiyonu

Canlı renk seçenekleriyle dikkat çekmeyi seven iş kadınları için harika bir alternatif. Siyah, koyu mavi ve koyu pembe olmak üzere üç ince renk alternatifi ile sırt çantasının yanı sıra omuz askısı ile donatılmış çok fonksiyonel bir laptop çantası bulunmaktadır. Nefti serisi renkleriyle beraber dinamik, eğlenceli ve modern bir görünüme sahip.

Samsonite

http://www.womensstyletr.com/2017/10/10/clutch-cantalarla-sik-bir-gorunume-hazir-misiniz/