Pop müziğin güçlü sesi Gülşen, Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde muhteşem bir performansa imza attı. Yaklaşık bin beş yüz kişilik bir kalabalığın saatler öncesinden doldurduğu mekanda dinleyicilerini ”Bangır Bangır” ile selamlayan Gülşen, kendisine hemen her şarkıda coşkulu bir şekilde eşlik eden müzikseverleri ”Böylesine enerjik bir kitleye uzun zamandır rastlamamıştm. Bu kadar kişi birbirini tanıyor yada daha önceden sözleşmiş olamaz diye düşünüyorum. İnanılmazsınız.” ifadelerini kullandı. Gülşen Jolly Joker ‘i salladı!

Yıldız Tilbe şarkılarına ayrı bir parantez

Dillere dolanan şarkılarını seslendirdiği gecede Yıldız Tilbe şarkılarına ayrı bir parantez açan Gülşen, ”Delikanlım” şarkısında etkinlik alanını dolduran hayranlarıyla muhteşem bir düet yaptı. 10 Ekim Çarşamba akşamı aynı sahnede olacak olan Tilbe’ye şimdiden selam gönderen başarılı popçu, Yıldız Tilbe’nin Türk müziği için bir bir değer olduğunu söyledi.

Konserinin sonlarına doğru ”Ara sıcak şarkısını Ajda Pekkan’a verdik. Kendisi Mustafa Sandal’a verdiğim Tesir Atında şarkısını duyunca ”Sen en güzel şarkılarını hep başkalarına veriyorsun” diyerek bana sitem etti. Yakında Ajda Hanım’a çok iyi bir şarkı verebilirim. Süper star o. Sitemi de süper olacak tabi ki.” diyerek Ara Sıcak ve Tesir Altında şarkılarını peş peşe söyleyen başarılı sanatçı Gülşen, Yaklaşık iki saat süren programını alkışlarla noktaladı.