Tüketicilerin hayvan hakları konusunda gösterdiği hassasiyet her geçen gün artıyor. Ürünlerin doğaya duyarlı ve hayvan dostu olması, kullanıcı tercihlerinde büyük rol oynuyor. Çevreci bakım ve temizlik maddelerinin geliştirilmesinde ve üretiminde 30 yılı aşkın tecrübeye sahip Frosch, tüketicilerine güçlü temizlik performansı sunuyor. “Vegan Ürünler” sertifikasına sahip Frosch, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmiyor, hayvansal içeriklere yer vermiyor.

Temizlik dendiğinde akla ilk gelen markalardan Frosch, evlerde etkin temizliği gücünü doğadan alarak geliştirdiği bitkisel özlü ürünleriyle sağlıyor. Doğanın gücüyle temizlik ilkesini benimseyen Frosch’un ürünlerinin hiçbiri hayvansal kaynaklı içerikler içermiyor. Bütün Frosch ürünleri “Vegan” statüsünde değerlendiriliyor.

Kurulduğu 1986’dan bu yana hiçbir ürününü hayvanlar üzerinde test etmeyen Frosch, bundan sonra da hayvan testlerinde yer almayacağını taahhüt ediyor. Sürdürülebilirlik ve çevresel uyumluluğa önem veren Frosch, üretim süreçlerinde hayvan testlerinden kaçınıyor. Hammadde seçiminde de titiz davranan marka, kanıtlanmış içeriklere odaklanıyor. Frosch, ürünlerinde kullanacağı hammaddeleri seçerken yaban hayatı üzerindeki etkileri halihazırda bilinen ve hayvanlar üzerinde test edilmesi gerekmeyen maddeleri tercih ediyor.

Hayvanların yaşamına saygı duyan ve tüm ürünleri “%100 Vegan” statüsünde yer alan Frosch, WWF ve NABU gibi hayvan odaklı kuruluşlara da destek veriyor. Bakım ve temizleme özelliklerinin sağlanabilmesi için doğal etken maddelerle yeşil güç formülüne sahip Frosch, bitkisel kökenli yüzey aktif maddelerle üstün, daha hızlı biyolojik çözünürlük sunuyor.

Frosch; Mutfak Yüzey Temizleyicisi, Ahşap Temizleyici, Banyo&Tuvalet Temizleyicisi, Leke Çıkarıcı, Sirke Özlü Çok Amaçlı Temizleyici, Bulaşık Deterjanı, Çamaşır Deterjanı&Çamaşır Yumuşatıcısı, Bulaşık Makinesi Tableti ve gücünü doğadan alarak geliştirdiği diğer tüm bitkisel özlü ürünleriyle evlerde etkin temizlik sağlıyor.