Yılın en uzun ve en renkli günlerinin enerjisiyle hareketlenen etkinlik sezonuyla birlikte özel günlere uygun kıyafet seçme telaşı da artıyor. Moda sektöründe özgün tarzları ve benzersiz çizgileriyle adından söz ettiren tasarımcı ikizler Raisa & Vanessa , Trendyol için özel olarak hazırladıkları, tüm sezonun enerjisini sonuna kadar yansıtan SS 19 koleksiyonuyla tüm arayışlara çözüm sunmak için bir kez daha sahnedeki yerini alıyor.

R&V for Trendyol koleksiyonu

SS 19 koleksiyonu baharla birlikte uyanan doğadan aldığı ilhamla, benzersiz kadınların stillerine kusursuz şekilde uyum sağlayacak seçenekler sunmak için hazırlandı. Mart ayında beğeniye sunulan koleksiyon, enerjisini sonuna kadar taşıyan yepyeni ürünleriyle sıcak yaz günlerine heyecan katarken; özel seramonilerden ışıl ışıl kır düğünlerine, sabahın ilk ışıklarına kadar süren partilere kadar her konsepte uyum sağlayan eşsiz parçalarını bir kez daha beğeniye sunuyor.
Floral baskılardan fırfırlara, ipek şifon crop toplardan yırtmaçlarla süslenen uzun eteklere kadar bir çok göz alıcı detayla donatılan koleksiyon özel yaz gecelerinin yıldızı olacak kadınların imza niteliğindeki stillerindeki son dokunuşu yapıyor. SS 19 Koleksiyonu Floral Envy’nin her vücut tipiyle bütünleşip en zarif görüntüyü sunarak fark yaratan kalıpları, hava kadar hafif kumaşları, egzotik desenleri ve tasarımcıların ellerinden çıkan ustalık eseri detaylarıyla destansı bir bütünlüğe kavuşan tasarımları her kadını en özel günlerde hayal ettiği siluetle buluşturuyor.