Flormar heyecanla beklenen yaz sezonunu, yaz meyvelerinin canlı ve ışıltılı görünümünden ilham alarak tasarladığı “Juicy Fruits” serisi ile karşılıyor. Yepyeni lip gloss ve oje serisi ile modunu yükseltecek canlı renklerdeki ürünleri bu yaz dudakların ve tırnakların vazgeçilmezi olacak!

70’den fazla ülkede 60.000’in üzerinde satış noktasında, yüksek performanslı renkli kozmetik ürünlerini mutlu fiyatlarla makyaj severlerle buluşturarak modlarını yükselten Flormar, “MUTLULUK SENİN RENGİN” sloganı ile yola çıktığı; logosundan görsellerine, ambalajlarından mağazalarına kadar büyük bir değişime imza atarak yenilediği marka kimliği ve yenilikleriyle heyecan uyandırmaya devam ediyor. Varlık sebebini doğadan ilham alan renklerle kadınların hayattan aldığı keyif ve mutluluğu arttırmak olarak tanımlayan Flormar, yaz meyvelerinin, capcanlı ve mod yükselten renklerini canlandırıcı bitişlerle harmanlandığı yeni yaz serisi Juicy Fruits ile hem lip gloss hem de oje kategorisinde rengarenk ürünler sunuyor.

Juicy Lip Gloss ile meyve tadında dudaklar!

Yazın en sevilen görünümlerden biri ışıltılı, parlak ve dolgun dudaklar… Flormar, Juicy Lip Gloss Serisi ile gloss görünümünden vazgeçemeyenler için harika bir ürün sunuyor. Dudaklara ekstra parlaklık ve dolgunluk kazandıran Juicy Lip Gloss; ahududu, elma, karpuz, portakal ve yaban mersini olmak üzere 5 farklı doğadan rengiyle modunu yükselten ışıltılı yaz makyajlarının vazgeçilmezi olacak. Juicy Lip Gloss ayrıca içeriğinde bulunan chia tohumu, tatlı badem yağı, argan yağı ve E vitamini ile dudakları nemlendirmeye ve korumaya yardımcı oluyor.

Juicy Fruits Jelly Look ojeler ile yazın enerjisini tırnaklarında hissedeceksin!
Flormar, Juicy Fruit yaz meyvelerin canlılığını yansıtan renklerle, yazın ferahlığını ve canlılığını tırnaklarınıza getiriyor. Yaz meyvelerinden ve doğadan ilham alınarak tasarlanan 12 farklı renk içeren seri, eğlenceli tonlarıyla bu yaza damga vuracak. Sınırlı sayıda satışa sunulan Juicy Fruits Jelly Look oje serisinin yüksek pigmentasyonu yapısı tek katta bile yoğun renk verirken jel yapısı sayesinde pürüzsüz parlak tırnaklar elde edilmesini sağlar. Her ojenin rengine göre bir meyvenin adını taşıdığı koleksiyon, yaz boyunca oje severlerin vazgeçilmezi olacak.