Flormar’ın dokuzlu far paletlerinden oluşan yeni “Pro Shadow Palette” serisi; pratik kare ambalajları ve 4 farklı renk seçeneği ile, mat ve sedefli bitişe sahip formülleri bir arada sunarken sezonun en trend renklerini gözlere taşıyor.

Makyaj denilince ilk akla gelen marka olan Flormar, tek palette 9 farklı rengin ve mat ve sedefli dokuların birarada yer aldığı yepyeni far paleti serisi “Pro Shadow Palette” ile 4 farklı palet ile sezonun en trend renklerini makyaj severler ile buluşturuyor.

Trend renklerin kalıcı etkisini yeni “Flormar Pro Shadow Palette”in yüksek pigmentasyonu sayesinde gözlerine taşıyacak, kolay karıştırılabilme özelliği ile homojen ve doğal bir göz makyajına imza atabileceksin.

“Flormar Pro Shadow Palette” serisinin her biri farklı stilleri tamamlayan 4 renk seçeneği bulunuyor. Toprak ve turuncu tonları ile doğal görünümden vazgeçmeyenlere özel Love of Earth, pembe ve mor başta olmak üzere capcanlı tonları ile göz makyajında biraz çılgınlık yapmak isteyenlerin favorisi olacak Crazy Love, nude pembe ve altın tonları ile romantik görünümleri tercih edenler için Lovely Pinkies, kahve ve bordo tonları ile iddialı ve derin bakışlar için Misty Violet makyaj koleksiyonuna katılmak için tüm hijyen önlemlerinin alındığı Flormar mağazaları ve flormar.com.tr’de seni bekliyor.