Amber Heard ve Elon Musk, Kısa Bir Uzlaşmadan Sonra Ayrılıyor: Amber Heard Kendi Bağımsızlığını İstiyor!

Elon Musk ve Amber Heard ilişkisi yine bitti. Bu ayrılığı belirten kaynak, ikisinin de anlaşarak ayrıldığını doğruladı.

Yine aynı kaynak: “Amber kendi bağımsızlığını ve romantik şeylerden ziyade, arkadaş kalmak istiyor.” dedi.

İkiliye yakın olan başka bir kaynak ise: “Elon bazı şeyleri bitirmeye karar verdi ve Amber da bunu onayladı. İkisi de birbirine değer veriyor ama sadece zamanlama doğru değil.” şeklinde bir açıklama yaptı.

The Justice League aktristi (31), Musk’ı (46) Instagram’dan takipten çıkardı. Hemen ardından Musk da Heard’ü Twitter üzerinden takipten çıktı. Birbirlerini en son sosyal medya üzerinden takip etmeyi bıraktıklarında, aynı hafta ayrıldıklarını açıklamışlardı. Ünlü oyuncu ve Tesla CEO’su bir yıl boyunca birlikte olduktan sonra Ağustos 2017’de ayrılmıştı. 5 ay süren bu ayrılığın ardından ikili; ilişkilerine 2017’nin sonunda bir şans daha vermişti.

İlk olarak 21 Aralık’ta Los Angeles’ta bir öğle yemeğinin ardından öpüşürken fotoğraflanan çift hakkında barışma söylentileri dolaşmaya başladı. Sonrasında ikili, Yeni Yıl Arifesi’ni beraber Şili’de geçirdi ve daha sonrasında da 13 Ocak gecesi, Batı Hollywood’da bir gece kulübüne gitti. Bir kaynak, bu ayın başlarında ‘Yeniden beraberler.’ açıklamasını yaptı.

Aynı kaynak, çiftin barışmasının ardından: “Amber, Elon ile güzel vakit geçiriyor. Elon da bütün zamanını onunla geçirmek istiyor. ‘Amber, Elon ile olduğu için çok mutlu. Elon’a çok değer veriyor ve onun büyüleyici olduğunu düşünüyor. Ortak çok fazla şeyleri var ve beraber çok şey paylaşıyorlar, Amber onu çok zeki ve ilgi çekici buluyor.” demişti.

Ağustos’taki ayrılıklarını izleyen sürede, ünlü milyarder Rolling Stone Dergisi’ne Kasım’da ayrılık hakkında şunları söylemişti: ‘Gerçekten aşık olmuştum ve çok canım yandı. Çok şiddetli bir duygusal acıydı.’

Ünlü yatırımcı ile olan ilişkisinden önce Amber Heard; 2015-2017 yılları arasında Johnny Depp evliydi. Bu arada Musk ise 2000-2008 yılları arasında yazar Justine Musk ile, daha sonrasında da 2010-2012 yılları arasında ünlü aktrist Talulah Riley ile evlendi. 2012 yılında boşanan çift, 2013 yılında tekrar evlendi. Bu evlilik 2016 yılına kadar devam etti.