Kim Angelina Jolie gibi pürüzsüz ve dolgun dudaklara sahip olmak istemez ki? Eğer siz de dudaklarınızı cerrahi bir müdahaleye gerek kalmadan evde kendi yöntemlerinizle dolgunlaştırmak istiyorsanız işte size dudak dolgunlaştırma önerilerimiz!

Nane Yağı

Nane yağı doğal yolla dudak dolgunlaştırma yöntemlerinin en başında gelenlerden biridir. Nane yağını dudaklarınıza parmaklarınızın ucuyla yedirin. Biraz yanma olacaktır fakat bu yanma bir süre sonra geçecek ve dudaklarınız dolgunlaşacak.

Tarçın Yağı

Tarçın yağını da aynı nane yağı gibi dudaklarınıza güzelce yedirin ve masaj yapın. Bir süre hissizlik hissedebilirsiniz endişe etmeyin bu durum geçici. Sonrasında dudaklarınızdaki farka siz de inanamayacaksınız.

Bal

Balın dudaklarınızı dolgunlaştırmadaki etkisi ölü hücrelerin atılmasıyla olacak. Ölü hücrelerden temizlenen dudaklarınız hem daha temiz hem de dolgun bir görünüme kavuşacak. Uygulamak için balı diş fırçasına sürün ve nazik hareketlerle dudaklarınızın üzerinde masaj yaparak gezdirin. Sonrasında ılık suyla yıkayın.

Diş fırçası

Diş fırçasını eğer dudaklarınıza masaj yaparak uygularsanız hem kan akışınız hızlanacak hem ölü deri kalkacak ve pürüzsüz ve dolgun dudaklara sahip olacaksınız.

Hadi önerilerimizi siz de deneyin ve dolgun dudaklara sahip olun!