Her yıl, Kasım ayının dördüncü perşembesinden sonra kutlanan ve en özel indirimleri alışveriş tutkunları ile buluşturan Black Friday’de D&R, bu yıl birbirinden farklı ürünleri, tek bir noktada çeşitli indirimlerle sunuyor.

Bonus Card ile yapılan her 500 TL ve üzeri alışverişte 100 TL değerinde D&R Bonus Hediye

Her zevke göre farklı alternatifleri ve hediye seçeneklerini bir arada buluşturan D&R, Black Friday’ a özel sunmuş olduğu seçenekler ile göz doldurmaya devam ediyor.
Müzik severler için, JBL marka ürünler, Philip kulaklıklar, IonMaxLP pikaplar %20indirim seçenekleri müzik tutkunlarını bekliyor.
Fotoğraf tutkunları için, her anını ölümsüz kılmak isteyenlere özel kampanya sunan D&R, Fuji marka ürünlerde %20 indirim imkanı sunuyor.

Black Friday

Oyun severlerini de unutmayan D&R, Sony PS4 1 TB + FIFA 18’ i, 1.699 TL yerine 1.549 TL’ ye ulaşma imkânı sunarken, Sony PS VR Yanında PS4 Kamera+VRWorldsOyun+GT Oyun Paketi ise 1.899 TL yerine, 1.499 TL’den alınabilecek. Sony PS4 Oyunlarında %25’e varan indirimler merakla beklenirken, futbolseverler FIFA18 oyunlarına 380 TL yerine 280 TL’ye sahip olabilecek. Blizzard Oyunlarında da indirim oranları %30’a varacak. İndirimler ve seçili yazılım oyunlarında indirim oranları % 40’lara çıkarken,Microsoft Xbox konsollarda indirim fırsatları da göz dolduracak.

Teknoloji severleri de unutmayan D&R, Iphone7 Kampanyası ile de bu Black Friday’ i unutulmaz kılacak.
Black Friday süresince D&R’dan Bonus Card ile 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, 100 TL değerinde D&R Bonus kazanma fırsatı yakalayacak.