Son dönemde Okan Kurt’tan boşanan ve zor günler geçiren Demet Akalın, bir magazin programına telefonla bağlanarak geçirdiği zor dönemlerde hiç ağlamadığını anlattı.

6 buçuk yıllık evliliğini evine haciz gelmesinin ardından bitiren Akalın, yakın dostu Fatih Ürek’in konuk olduğu Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunuculuğunu yaptığı 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. Akalın, zor geçen boşanma sürecinde hiç ağlamadığını söyledi.

“Bu süreçte de hiç ağlamadım”

Okan Kurt sayfasının kendisinde kapandığını söyleyen Akalın, “Okan Kurt sayfası kapandı ve konu hakkında konuşmak istemiyorum. O kadar koşturuyorum ki yalnızlık diye bir şey yok bende. Bu süreçte de hiç ağlamadım. İnsanların içinde oturup ağlamadım ama neler çektiğimi ben kendim biliyorum. İlk boşanan ben değilim ve zor bir süreçti, atlatacağız.” şeklinde konuştu.

“Hira bir günde büyüdü adeta”

Akalın kızı Hira ile ilgili ise, “Hira boşanmadan sonra bana döndü ve bir günde büyüdü adeta. Çocuğumun psikolojisi de iyi. Babası da istediği zaman alır gelir asla şu günlerde gelsin demem.” dedi.

“Okan’ın hayatına biri girebilir”

Akalın, “Okan’ın hayatına biri girebilir beni artık hiç ilgilendirmiyor benim umurumda değil. Instagram hesabına falan da bakmıyorum. Bana bazen kadınların Okan’a yazdığı yorumların resim ve mesajları geliyor. Atanlardan rica ettim bana atmayın diye.” dedi.