Tasarımlarıyla modaya yön veren DeFacto, sezonun hit parçalarından oluşan “Triko Koleksiyonu”nu yeni reklam yüzleri Alina Boz ve Alp Navruz eşliğinde moda tutkunlarının beğenisine sundu.
DeFacto, sürdürülebilirlik ve çevre duyarlılığına yönelik farkındalık yaratan ve çok ses getiren “Doğa Kalp Ben” kampanyası kapsamındaki yeni koleksiyonunu modaseverlerin beğenisine sundu. Doğaya olan tutkusunu yeni triko koleksiyonuna yansıtan DeFacto, bu kez “Triko Kalp Ben” diyerek sonbahar ve kış gardıroplarının vazgeçilmez parçalarını mevsimle özdeşleşen tonlarda tasarladı.


Sürdürülebilir bir yaşam ve moda anlayışıyla kadın ve erkekler için tasarlanan koleksiyon, sonbahar ve kış mevsimini sıcak, şık ve konforlu geçirmek isteyenler için hazırlandı.

Triko Kalp Ben ile doğaya dönüş
Doğa dostu ve çevreye duyarlı kumaşlarla hazırlanan DeFacto Triko Koleksiyonu, kazaktan pantolona, elbiseden eteğe yenilikçi desenlerle gardıroplarda yerini alıyor. Koleksiyonda tercih edilen pastel ve nude detayların yanı sıra kızıl – kahve tonlarından, küllü sarıya, nötr bejden, isli siyaha kadar mevsime uygun doğal renkler kışın doğayla olan uyumunu ifade ediyor. DeFacto, Triko Kalp Ben temasıyla öne çıkardığı Triko koleksiyonundaki ürünlerini ulaşılabilir fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuyor.