Columbia ile yeni sezon da yepyeni maceralar outdoor ve aktif yaşam tutkunlarını bekliyor. Bahar aylarının değişken hava koşullarından etkilenmeden, doğada daha uzun süre keyifli deneyimler için ihtiyacınız olan tüm ürünler Columbia’da…

Columbia tüm outdoor severleri doğanın uyanışına ve yenilenmesine tanıklık etmeye davet ediyor! Yeni sezonu heyecanla bekleyen macera tutkunlarına tüm serüvenlerinde eşlik edecek Columbia ürünleri, üstün teknolojileri ve trendleri yakalayan tasarımları ile mağazalarda yerini alıyor.

Columbia ile yeni sezon da doğanın sunduğu tüm şartlara adapte olun!

Bahar aylarının gelmesi ile doğanın soğuk yüzü güneş açarken, açık havada gerçekleştirilecek aktiviteler de çeşitleniyor. Uzun yürüyüşler, tırmanış, koşu veya hafta sonu keşiflerinizde değişken hava koşullarından etkilenmeden açık havanın keyfini yaşamak elinizde. Columbia’nın yağmur, güneş, rüzgar ve ani hava değişimlerine karşı kalkan görevi gören ürünleri ile doğanın sunduğu tüm şartlara kolaylıkla adapte olacaksınız.

columbia ile yeni sezon

Columbia’nın mükemmel koşu ve yürüyüş performansları için yarattığı Montrail koleksiyonu yeni sezonda taytlar ve t-shirt’ler; leke tutmayan- su geçirmez rüzgarlıklar ve yalnızca Montrail koleksiyonunda bulunan Fluid Foam taban teknolojisine sahip koşu ayakkabıları ile fark yaratıyor. Koşu ve yürüyüşler için özel olarak tasarlanan Montrail koleksiyonu taban yapısı sayesinde engebeli arazi koşullarında bile ayağın konforunu arttırıyor ve özgürlük hissi yaratıyor.

Columbia’nın devrim yaratan teknolojisi

Güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden koruma özelliği sunan Omni-Shade ve nem dengeleme özelliklerini bir arada sunan t-shirtşort ,pantolon ve yelekler açık havada ihtiyacınız olan tüm konforusağlıyor.

Özellikle patika koşularında arazi şartlarına mükemmel adapte olarak üstün tutuş sağlayan Omni-Grip teknolojisi ile suya dayanıklı Out-Dry teknolojisi ile ön plana çıkan Columbia ayakkabılar, arazi koşulları ne kadar sert olursa olsun performansınızı destekliyor.

Columbia ürünlerine www.columbia.com.tr web sitesi ve Columbia mağazalarından ulaşabilirsiniz.