COLIN’S, “HERKESE UYAR” sloganıyla Selfsized Jeans koleksiyonunu modaseverlerle buluşturuyor. Günün her anına ve insanın her haline uyum sağlayan jean pantolonun kumaşı esneyerek kombinlerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

Her yaşa ve her vücut tipine uygun COLIN’S Selfsized Jeans yeni elastan teknolojisiyle üretilen özel kumaş yapısıyla kadın ve erkeklerin her anına eşlik ediyor. Bu ürünler, yüzde 80 ile yüzde 100 arasında esneyebilen kumaşı sayesinde aynı anda hem esnek hem de vücudu toparlayıcı özelliğiyle dikkat çekiyor ve asla diz yapmıyor. Mağazalarda yerini alan bu zamansız ürünler, rahatlık ve şıklığı aynı anda sunarak tüm kombinleri tamamlamak için en iyi jean seçeneği oluyor.

Kadın ve erkekler Selfsized ile gün içinde yogadan spor ve dansa; okuldan ya da toplantıdan akşam yemeği ve eğlenceye tek jean ile geçiş yaparak her anı doyasıya yaşıyor.

COLIN’S Selfsized Jeans, tüm COLIN’S mağazalarında ve colins.com.tr’de herkese uyan bir jeanin rahatlığını yaşamak isteyenleri bekliyor.