‘Doğal’ güzelliğin kaynağının yine ‘doğa’dan geldiğine inanan İsviçreli öncü cilt bakım markası Epique şimdi Türkiye’de… Yüksek konsantrasyondaki bitki özütlerini (fito-konsantre), Phytoadvance teknolojisi ile üreten Epique; doğadan aldığı ilhamı, en gelişmiş üretim yöntemleriyle harmanlayarak doğal güzellik arayan kadınlara sesleniyor.
Güzelliğin bir bütünün yansıması olduğuna inanan, bu felsefeyle Holistic Beauty (Bütünsel Güzellik) konsepti üzerine çalışmalar yapan Epique, ilerleyen zamanlarda kullanıcılarına daha geniş yelpazede hizmet vermeyi planlıyor.
75 yılı aşkın tecrübesiyle, “Fito-konsantre” alanında uluslararası öncü marka Epique, gece, gündüz ve göz kremlerinin yanı sıra peeling jel, cilt temizleyici, leke giderici krem ve onarıcı serum gibi ürünleriyle, hücre seviyesinden başlayarak, cilt üzerinde zamanla oluşan hasarı onarmak ve yeni hasarların oluşmasını engellemek için tasarlanan cilt bakım serisinden oluşuyor.

Cilt bakımında ‘fitokonsantre’ dönemi “EPIQUE” ile başlıyor

Cildine özen gösteren ve doğal güzelliğe önem verenlere özel çözümler sunan Epique cilt bakım serisinin tamamı; bölgesel çözümlere ilaveten, yaş, hava kirliliği, çevresel faktörler, stres ve hormonal dengesizliklerin cilt üzerinde yaratmış olduğu etkileri azaltmak üzere tasarlandı. Fito-konsantreler sayesinde diğer cilt bakım ürünlerinden daha fazla gözle görülür sonuçlar üreten Epique ürünlerinin etkinliği, klinik olarak da ispatlandı.

Sağlıklı ve aydınlık bir cilde sahip olmak isteyen kadınlara, cilt bakımının çemberin sadece bir halkası olduğunu hatırlatan Epique ürünleri; doğru beslenme, yeterli sıvı alımı, yüz egzersizleriyle birlikte desteklendiğinde cilt bakım ürünlerinin etkinliğinin artacağını vurguluyor. Ayrıca güzelliğin mutlulukla olan ilgisinin altını çizen Epique; güzelliği 360 derece yaşayan Epik kadınlar yaratmak üzere artık aramızda…