Buzdolabında kozmetik ürünlerinizi sakladığınız günlere elveda deyin! Kişisel bakımınız için güzellik rutininize kusursuz bir şekilde uyan, şık ve zahmetsiz bir çözüm için Cilt1 Güzellik Dolabı ile tanışın. Cilt1 Güzellik Dolabı ile tüm kozmetik ve cilt bakım ürünlerinizin raf ömrünü uzatabilir, soğuk tuşu ile ürünlerinizi maksimum etkisine ulaştırabilir ve tek bir yerde saklayabilirsiniz.

Tüm kozmetik ve cilt bakım ürünlerinizi; serumlar, gece ve gündüz kremleriniz, kağıt ve hidrojel maskeler, yüz mistleri, makyaj sabitleyiciler, yüz masaj aletleri, enerji taşları, gua sha ve jade roller’larınızla birlikte parfümler, ojeleriniz, probiyotikleriniz, özellikle yaz aylarında formlarını kaybetmek istemeyeceğiniz fondöten, dudak ve göz kalemlerinizi tek bir yerde muhafaza edebileceğiniz, banyonuzda, giyinme odanızda ya da yatak odanızın başucunda konumlandırarak size özel spa deneyimini yaşatacak ve tüm ürünlerinizinden maksimum verim sağlayabilmenize olanak verecek Cilt1 Güzellik Dolabı sizlerle!

Soğuk cilt bakımı, kökleri Asya, özellikle Kore ve Japon cilt bakımı rutinlerinde yüzyıllardır süregelen bir yöntem. Bu soğuk cilt bakım sırrı birçok değerli ürününüzün raf ömrünü uzatmakla kalmıyor, aynı zamanda cildi sakinleştip yatıştırıyor ve ürünlerin cilt tarafından daha kolay emilmesine yardımcı oluyor.

Cilt1 Güzellik Dolabı sayesinde ürünlerinizi daha soğuk bir ortamda saklamanın, onların raf ömrünü uzatmaktan ve bu ürünlerin daha derine nufüz etmesine izin vererek sakinleştirici özelliğe sahip olmasına kadar sayısız yararı bulunuyor. İçerisinde retinoid, C vitamini gibi bileşenlere sahip olan ürünler daha hızlı aktive oluyor, kağıt ve hidrojel maskeler, serumlar, yüz masaj aletleri maksimum etkisine ulaşıyor. Hatta anne sütü ve probiyotikleriniz dahi Cilt1 Güzellik Dolabı’nda saklanabiliyor.

Metalik altın ve açık toz pembe renk seçenekleriyle satışa sunulan Cilt1 Güzellik Dolabı ürününü hemen cilt1.com adresinden inceleyebilir ve satın alma seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz