Bazı ünlüler, arabalara olan meraklarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu ünlülerden biri de Cem Yılmaz. Ünlü komedyenin araba sevdası, KizlarSoruyor’un yaptığı ankette tescillendi. Binlerce kişinin katıldığı ankete göre ‘Araba Sevdalısı Ünlü’ Cem Yılmaz seçildi.

KizlarSoruyor’un hazırladığı ‘Arabalara sevdalısı ünlü erkek’ konulu anketin sonuçları açıklandı. Binlerce kişi tarafından oylanan ankette en çok oyu Cem Yılmaz aldı.

Cem Yılmaz’ın araba sevdası

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor, güncel anketlerine devam ediyor. Hazırlanan anket ile üyelere ‘Sizce arabalara düşkünlüğüyle bilinen araba sevdalısı ünlü kim?’ sorusu soruldu.

Ankette oyların yüzde 46’sını alarak Cem Yılmaz açık ara birinci oldu. Onu yüzde 26 oy oranıyla bir diğer araba sevdalısı Kıvanç Tatlıtuğ takip etti. Acun Ilıcalı’nın yüzde 20 oy aldığı ankette Şahan Gökbakar yüzde 8 oy oranıyla dördüncü oldu.

Ankette kız erkek dağılımında da farklı bir sonuç çıktı. Erkeklerin yüzde 60’ı araba sevdalısı ünlü olarak Cem Yılmaz’ı tercih ederken kızların yüzde 37’si Kıvanç Tatlıtuğ’u seçti.