BU YAZA DİYET LİFLERİ VE ALKALİ MİNARELLER İLE FİT GİRİN!

Alman kozmetik devi LR Health & Beauty, bahar mevsiminin geldiği şu günlerde yaza daha sağlıklı ve fit girmek isteyenler için diyet lifi içeren FiberBoost³ ve alkali minarellerle metabolizmayı destekleyen ProBalance’ı öneriyor.

Doğadan aldığı ilhamı, bilimsel araştırmalardan elde ettiği bilgilerle harmanlayanLR Health & Beauty, sağlık ve yaşam kalitenizi artırmak için en büyük destekçeniz olacak ProBalance ve FiberBoost³’u sunuyor.

Asit baz dengenizi destekleyerek metabolizmanızı hızlandırın
Alkali minareller ile krom, bakır gibi eser elementler içeren ProBalance, vücudun asit baz dengesini alkali seviyeye yükselterek metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı oluyor. Kilo kontrolü sürecinde önemli ir biçimde dengeleyerek, metabolizmayı destekliyor. Günde 2 kez ikişer defa tabletin bir miktar suyla alınması tavsiye ediliyor.

Diyet lifleri ile kendinizi iyi ve hafif hissedin

Yeterli miktarda meyve ve sebze tüketmeyenlere özel olarak sunulan FiberBoost³ ise yüksek oranda lif içeriyor. İçeriğindeki krom ise kandaki glikoz seviyesinin normal değerlerde tutulmasına yardımcı oluyor. Şeker ilavesiz FiberBoost³, üç farklı bitkisel diyet lifi kaynağından oluşan yüksek diyet lifi ile kilo vermeye yardımcı oluyor.

FiberBoost³’un günde bir porsiyon şeklinde, iki öğün arasında kullanılması tavsiye ediliyor. İki ölçek toz ürünü, 200 ml az yağlı ve laktozsuz süte veya 200 ml suya ekleyip karıştırın ve bu doğal tadın keyfini çıkarın.

ProBalance (360 tablet) Satış Fiyatı:94,90 TL
FiberBoost³ (210g) Satış Fiyatı: 71,90 TL