Gratis’in saç, vücut ve cilt bakım ürünleri ile öne çıkan markası Bee Beauty, C vitamini deposu pembe greyfurt özleri içeren yeni cilt bakım ürünlerini tüketicilerin beğenisine sundu.

 

Gratis’in sevilen markalarından biri olan Bee Beauty, içerdiği C vitamini, kolajen, beta-karoten ve likopen gibi cilt bakımında birçok etkisi bulunan pembe greyfurtun özleriyle formüle ettiği yeni cilt bakım serisini satışa sundu. Bee Beauty’nin yeni cilt bakım ürünlerinde bulunan pembe greyfurt özlerinin sağladığı C vitamini, cildin nemlenmesini sağlayarak yaşlanma belirtilerinin yavaşlamasına yardımcı oluyor. Cildi güneş ışınlarının ve kirli havanın yol açtığı çevresel faktörlerden koruyarak parlaklığını ve elastikiyetini arttıran yeni Bee Beauty ürünleri, pembe greyfurt özlü özel formülü sayesinde cildin hızlı bir şekilde yenilenmesine ve canlanmasına destek oluyor.

Bee Beauty Pembe Greyfurt Özlü Cilt Bakım Serisi
Bee Beauty’nin yeni ürün serisinde; temizleme köpüğü, tonik ve 3’ü 1 arada peelingin yanı sıra yüz kremi, CC krem ve vücut kremi yer alıyor.

Bee Beauty Pembe Greyfurt Özlü Canlandırıcı Yüz Temizleme Köpüğü; etkili ve yumuşak formülü sayesinde cildi derinlemesine temizlerken kuruması önlüyor. Cildin doğal nem ve yağ dengesini korumaya yardımcı olan yüz temizleme köpüğü, pembe greyfurt özü sayesinde de cildin canlı ve parlak görünmesini destekliyor. Bee Beauty Pembe Greyfurt Özlü Canlandırıcı Yüz Temizleme Köpüğü, 59 TL’den satışa sunuluyor.

Bee Beauty Pembe Greyfurt Özlü Canlandırıcı Yüz Toniği; cildi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırırken tıkanmış gözenekleri temizleyerek cildin nefes almasına yardımcı oluyor. Formülündeki greyfurt özü ile ciltteki fazla yağların emilmesine de yardımcı oluyor. Ciltte ferah ve tazelenmiş bir his bırakan Bee Beauty Pembe Greyfurt Özlü Canlandırıcı Yüz Toniği, 59,50 TL’den satışa sunuluyor.

Bee Beauty Pembe Greyfurt Özlü 3’ü 1 Arada Peeling Yüz Maskesi; cildin ihtiyacı olan temizlik bakımını tek bir üründe sunuyor. Formülündeki salisilik asit, ciltteki gözeneklere hızlıca nüfuz ederek kir, yağ, ölü deri gibi cilt kalıntılarını temizlemeye yardımcı olurken sivilce, akne ve siyah nokta gibi oluşumları önlüyor. Greyfurt özüyle cilde nem desteği de sağlayan Bee Beauty Pembe Greyfurt Özlü 3’ü 1 Arada Peeling Yüz Maskesi, 79,50 TL’den satışa sunuluyor.

Bee Beauty Pembe Greyfurt Özlü Yüz Kremi; greyfurt özü ve zengin C vitamini sayesinde cildin nemlenmesine ve yenilenmesine katkı sağlıyor. Cildin esnekliğini ve elastikiyetini arttırarak parlak görünmesine de yardımcı olan Bee Beauty Pembe Greyfurt Özlü Yüz Kremi, 59,50 TL’den satışa sunuluyor.

Bee Beauty CC Krem; cilt üzerindeki ton farklılıklarını ince dokusu sayesinde düzenlemeye yardımcı olurken içerisinde bulunan E Vitamini ile cildi dış etkenlere karşı koruyor. İçerdiği doğal jojoba yağı ile de cildin nemlenmesini sağlıyor. Tüm ciltler için uygun olan ve ciltte yumuşak bir his bırakan Bee Beauty CC Krem, 89,50 TL’den satışa sunuluyor.

Bee Beauty Vücut Kremi; içerisinde bulunan %100 doğal yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan nemin sağlanmasına yardımcı oluyor. Zengin içeriği ile cilde pürüzsüzlük kazandıran Bee Beauty Vücut Kremi, 49,75 TL’den satışa sunuluyor.