Yeni yıla ve soğuk kış günlerine tazelenip girmek için Avon ’un bakım ürünlerine göz atabilirsiniz. Planet Spa serisi A’dan Z’ye derinlemesine bir bakım sağlarken, NutraEffects günlük peeling için ideal bir çözüm sunuyor. Kışın kuruyan dudaklar için True Dudak Bakım Yağı imdada yetişiyor.

Avon kışın daha az hava alan cildin her daim tazeliğini koruması için ürünleriyle keyfe dönüşen bir bakım sunuyor. Aralıklarla yapabileceğiniz Spa bakımından günlük peeling’e ve kışın soğuğuyla dudaklardaki kurumuş ve çatlak görünüm ile mücadele Avon’da.

Kore’nin benzersiz kömür özleriyle evde Spa keyfi

Evinizde gerçek bir keyfe dönüştürebileceğiniz Spa keyfi için Avon yepyeni bir Planet Spa serisi geliştirdi. Kore’nin benzersiz kömür özlerine sahip Planet Spa temizliyor, tazeliyor ve nemlendiriyor. Tam bir bakım sunan seri derinlemesine yüz temizleyicisi, soyulabilen yüz maskesi ve vücut için arındırıcı scrub’dan oluşuyor.

Kullananların %99’una göre mükemmel bir temizleyici

NutraEffects Micelar Teknolojisi İçeren Günlük Arındırıcı Scrub, günlük temizleme ve tazelenme ihtiyacınızı tam olarak karşılayan Micellar’ın temizleyici gücüyle peeling’in arındırıcı ve pürüzsüzleştirici etkisine sahip. Tüm cilt tiplerine uygun bakım ürününü her gün nemli yüze dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanıp durulanması tavsiye ediliyor. Kullanan kadınların %99’u cildi mükemmel temizlediğini belirtiyor.

Dudaklara doğal parlaklık

Kışın ellerimiz ve yüzümüz gibi en çok korumamız gereken bölgelerimizden biri de dudaklarımız. Avon, kışın soğuğundan çok etkilenen hassas dudaklarımız için yeni dudak yağını sunuyor. Nourishing Dudak Bakım Yağı, SPF12 ile güneşten koruma sağlarken doğal yağlar ile zenginleştirilen formülüyle dudakları nemlendiriyor ve besliyor. Sağlıklı görünüm ve doğal parlaklık veren bakım yağı, rujla ya da ruj sürmeden de kullanılabiliyor. Dudaklara canlı bir görünüş katan bakım yağı kiraz çiçeği ve ışıltılı gül rengi olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunuluyor.

  • Avon Planet Spa Kömür Özlü Derinlemesine Yüz Temizleyici 150ml, Kampanya Fiyatı – 16,95TL
  • Avon Planet Spa Kömür Özlü Soyulabilen Yüz Maskesi 50ml, Kampanya Fiyatı – 12,95TL
  • Avon Planet Spa Kömür Özlü Vücut için Arındırıcı Scrub 200ml, Kampanya Fiyatı – 24,95TL
  • Avon NutraEffects Micelar Teknolojisi İçeren Günlük Arındırıcı Scrub 150ml, Kampanya Fiyatı – 16,95TL
  • Avon True Nourishing Dudak Bakım Yağı 7ml, Kampanya Fiyatı – 16,95TL