YILBAŞI GECESİ ASLI HÜNEL MEOS BALIK’TA

‘’Yılın En İyi Balıkçısı’’ ödülüne sahip olan Meos Balık, yılbaşını özel programlarıyla renklendirmeye devam ediyor. Aqua Florya’da yer alan Meos Balık’ta, yılbaşı gecesi assolist Aslı Hünel özel repertuarını sevenleriyle buluşturacak. 2020’nin ilk dakikalarına Aslı Hünel’in coşkulu, eğlenceli sahnesiyle merhaba diyebilirsiniz.

Aslı Hünel yılbaşı gecesi sevenleriyle buluşacak

Ultra şık dekorasyonu ile İstanbul’un en romantik restoranlarının başında gelen Meos Balık, yılbaşı gecesinde sıcak atmosferi ve yılbaşına özel şık sunumları ile yılın en özel gecesini kutlamaya hazırlanıyor. Yılbaşı gecesi Türk sanat müziğinin önemli isimlerinden Aslı Hünel, Meos’un konukları ile yeni yıla merhaba diyecek. Gece boyunca keyifli parçalarını sevenleri ile buluşturacak olan Aslı Hünel ile yılbaşını en renkli şekilde karşılayabilirsiniz.

Bu özel gecede Meos, Aslı Hünel’in yanı sıra muhteşem menüsü ve sürprizleriyle misafirlerini bekliyor. Meos şeflerinin geceye özel hazırladıkları meze çeşitleri, ara sıcaklar, mevsimsel taze balıklar ve yemek sonrası tatlı keyfinize keyif katabileceğiniz lezzetler sizleri bekliyor olacak.