Uzak durmanız gereken 5 erkek modelini sizler için derledik. Bakalım hangi erkek modelleri tehlike sinyalleri veriyor?

Bir erkekle tanıştınız, onunla sevgili olmak gibi bir niyetiniz var. Hal ve hareketlerine bakıp kendiniz için uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Sizin de yeni tanıştığınız erkek, aşağıda anlattığımız özelliklerden birine bile sahipse yol yakınken uzaklaşmanızda fayda var.

Uzak durmanız gereken 5 erkek modeli

1-Cimri erkek

Bu erkek modellerinin cebinde parası vardır ama harcamaya bir türlü kıyamaz. Bir çay ısmarlarken bile içi içini yer. Böyle bir erkekle karşılaşırsanız arkanıza bakmadan uzaklaşın. Tabii ki günümüzde roller değişti, kadın da bir erkeğe bir şey ısmarlayabilir ama bazı görünmeyen adab-ı muhaşeret kuralları vardır.  Dolayısıyla Alman hesabı yapılması hoş karşılanmaz.

2-Parasıyla hava atan erkek

En az cimri erkek kadar uzak durulması gereken erkek modeli de parasıyla hava atan erkektir. Araba anahtarını, cüzdanını, son model cep telefonunu, kaliteli çakmağını masaya koyan erkek, çevreye zenginim imajı vermek ister.  Bu erkekler de parası olmadan bir hiçtir, arkanıza bakmadan uzaklaşın derim.

3-Bencil erkek

Bu erkekler için sizin istediklerinizin bir önemi yoktur, varsa yoksa kendi istekleridir. Böyle bir erkekle ilişkiyi yürütmeniz imkansızdır. O yüzden ne yapıyoruz? Büyük bir hızla kaçıyoruz.

 

4Kaba ve saygısız erkek

İşte hiç tahammül edilemeyecek bir erkek modeli  de kaba ve saygısız erkektir. Dışarıda ya da içeride fark etmeksizin tükürük ve balgam atarak hem sizin hem de diğer insanların midesini bulandırırlar. Bir de bunların garson, vale gibi çalışanlara karşı takındığı sert tavır vardır ki sormayın. Bu erkekleri görünce de vakit kaybetmeden uzaklaşın.

 

5-Ukala erkek

En sinir bozucu olanlar da bunlar. Zuhal Olcay’ın “İyisin” adlı şarkısını bu erkeklere armağan edebilirsiniz. Bu ne kendini beğenmişliktir! Her şey kendilerinin en iyi bildiğini zannederler. Bu erkeklerle de bir ilişkiye başlamanız mümkün değil. İkinci buluşmaya asla gitmeyin.