Kış ayları yaklaşırken cildi yazın etkilerinden arındırıp, yeniden yapılandırmak gerekiyor. Sinoz cilt bakım ailesinden Salatalık Özlü Temizleme Jeli, Bakım Maskesi ve Leke Kremi yoğun bakım sağlarken, cildi kışın olumsuz etkenlerine hazırlıyor.
Soğuyan havaların ciltteki yıpratıcı etkileri kuruluk ve biriken gözenekler olarak kendini gösteriyor. Kış aylarına girmeden cilde uygulanacak bakım ile etkiler en aza indirebiliyor. Sinoz Yüz Yıkama Jeli, Sinoz Bakım Maskesi ve Sinoz Leke Kremi ile temizlenen arınan cilt yeniden yapılandırılıyor.

Kışa hazırlık için altın bakım ritüellerinizi ihmal etmeyin

Salatalık ve aloe vera ile temizleme

Bakımlı görünümünün ilk aşaması temiz ve ışıldayan cilde sahip olmak ve gerekli arındırmayı sağlamaktan geçiyor.
Gün boyu yüzeysel kirler ve makyaj kalıntıları cilt yüzeyinde ölü hücrelerin birikmesine sebep oluyor. Sinoz Yüz Temizleme Jeli, içeriğindeki salatalık ve aloe vera özleri ile cildin ihtiyacı olan temizliği hoş kokulu bir sonla sağlıyor. Makyaj ve yüzeysel kirden arınan cilt temizlenirken, besleniyor.

Dip köşe arındırma
Cildi yüzeysel etkenlerden temizlemek, arındırmaya yetmiyor. Haftada en az iki defa cildin yapısına uygun bir maske ile siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemek için dipten arındırmak gerekiyor. Sinoz Yüz Bakım Maskesi, içeriğindeki Bisabolol ve Bentonit Killeri formülü ile yağ emilimini artırarak sebum değerlerini düzenlerken, cildi arındırıyor. E vitamini, papatya ve salatalık içeriği ile cildi koruyarak nemlendiriyor. Spiriluna su yosunu ile de maruz kalınan olumsuz dış etkenlerden cildi koruyor.

Lekelere elveda!
Güneşlenme, doğum ve sivilce tedavisi sonrası ciltte oluşan lekelerin giderilmesinde, C vitamini ve meyan kökü içeriği ile destek sağlıyor. Cilt açıcı ve renk eşitleyici özelliği ile lekeleri gözle görülür bir şekilde azaltıyor. Makyaj öncesi nemlendirici baz olarak da cildi besliyor.