Ünlü sunucu Acun Ilıcalı katıldığı bir programda, “Şeyma Subaşı’nı hiç mi kıskanmıyorsunuz?” sorusuna cevap vererek, “Bazen çok kıskanıyorum. Instagram’ına bakarken adrenalin yaşıyorum.” dedi. Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile ilgili kıskançlık sorusunu yanıyladı.

Acun Ilıcalı katıldığı bir programda kendisine yöneltilen kıskançlık sorusuna samimi cevaplar verdi. Ilıcalı, “Şeyma’yı kıskanıyorum tabiki. Bazen çok kıskanıyorum.” dedi.

“Kıskançlığım gerçekten var”

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile ilgili kıskançlık sorusuna cevap olarak, “Kıskanıyorum tabii ki. Bazen çok kıskanıyorum. Onda da çok farklı bir enerji var. Şimdi ne oluyor biliyor musunuz? Bu konuyu söyle değerlendireyim, kadınlar bizim baktığımız gözle bakmıyor, giyimde kuşamda özellikle. Kıyafet giyerken aslında siz bizim baktığımız açıdan bakmıyorsunuz. Ben Şeyma’nın kıyafetlerini, Esat’ın kız arkadaşı Hande’ye soruyorum mesela, ‘Bununla rahatsız oluyor musun?’ diye olmuyorum diyor. Ben oluyorum ne yapacağız. Bu konularda kıskançlığım gerçekten var. Fakat bir yandan da bakıyorum şimdi, niyette bir bozukluk yok.” ifadelerini kullandı.

“300 km hızla gidiyormuşum gibi adrenalin yaşıyorum”

Ilıcalı, “Şeyma cıvıl cıvıl giyinmek istiyor. Şimdi hemen bir kontrol ediyorum yanındaki kızları, kızıma bile sorduğum oluyor bazen ‘Rahatsız oluyor musunuz?’ diye, istisnai bir kaç şey dışında çok rahatsız olmuyorlar. O zaman ben kıskandığımla kalıyorum. Müdahale de etmiyorum. Ama müdahale etmişliğim de vardır. Bu kıyafet fazla diye o konularda açıkçası rahatsız olduğum oluyor. Adrenalinin en çoğunu nerede yaşıyorum diyorsanız. Instagram’a girdiğim zaman Şeyma acaba ne giymiş olabilir diye baktığım zaman işte o zaman motosiklette 300 km hızla gidiyormuşum gibi adrenalin yaşıyorum.” dedi.