Zorlu Center konserleri Eylül’e kadar devam edecek

Zorlu Center ’ın açık havaya özel hazırladığı program Eylül sonuna kadar devam edecek. Zorlu Center Açık Hava Etkinlikler’inde; konserlerden, komedi performanslarına, açık hava gösterilerinden, dans gösterilerine kadar birçok renkli etkinlik ile bu yaz da açık havanın keyfi Zorlu’da yaşanacak.

Zorlu Center ’ın açık havaya özel hazırladığı program Eylül sonuna kadar devam edecek. Zorlu Center Açık Hava Etkinlikler ’inde; konserlerden, komedi performanslarına, açık hava gösterilerinden, dans gösterilerine kadar birçok renkli etkinlik ile bu yaz da açık havanın keyfi Zorlu’da yaşanacak.

Zorlu Center’ın Temmuz ayı Açık Hava Etkinlikleri;

12 Temmuz Cuma günü oyuncu Meltem Cumbul konseriyle başlayacak. Zorlu Center Meydan Katı Park alanında saat 20:00’da sahne alacağı konserinde Meltem Cumbul, bu kez sesiyle müzikseverlere hitap edecek.
Sedef Sebuktekin & Dilhan Şeşen, 17 Temmuz Çarşamba günü Zorlu Center Meydan Katı Park alanında saat 20:00’da Zorlu Center misafirleriyle buluşacak.

Son zamanların en dikkat çeken seslerinden biri olan Nova Norda, 24 Temmuz Çarşamba günü Zorlu Center Meydan Katı Park alanında saat 20:00’da sahnede yarattığı büyülü atmosferi ile sevenleriyle buluşacak.

Zorlu Center, 31 Temmuz Çarşamba günü yeni dönemin en başarılı şarkıcı ve söz yazarlarından Deniz Tekin’i ağırlayacak. Genç müzisyen, içe işleyen sesi ve kendine has vokaliyle Zorlu Center misafirlerine müzik ziyafeti verecek.
Farklı kültürden müzisyenleri bir araya getiren Gaye Su Akyol, 28 Ağustos Çarşamba günü Zorlu Center Meydan Katı Park alanında saat 20:00’da sahne alacak. Ünlü şarkıcı hem kendi müziğini hem de ülkemizin ezgilerini müziksever için seslendirecek.