Yaz aylarının son davetlerinde, klasik stilin çekiciliğinden faydalanmak isteyen erkekler, smokinin yarattığı elegan görünümü tercih ediyor. Terzilikte mükemmelli sunma yaklaşımı ile hazırlanan Cacharel smokinler, kaliteli kumaşları ve modern detayları ile dikkat çekici bir tercih oluyor.

Yazın sıcak günlerine yakışan açık renkleri smokine uyarlayan Cacharel, açık bej renginde tasarlanmış yün karışımlı smokini ile özellikle kır ve plaj düğünleri için mükemmel bir seçenek sunuyor. Saten öğe barındırmamasıyla güncel bir yaklaşım sunan smokin, günlük hayatta şık bir takım elbise olarak da kullanılabiliyor.

Zamansız smokinler modern detayları ile dikkat çekiyor

Smokin, kahverengi kemer ve püsküllü klasik tarzda kahverengi bir ayakkabı ile tamamlanarak kusursuz bir uyum sergiliyor.

Cacharel, koyu renklerin sofistike havasını seven erkekleri de unutmuyor. Lacivert ve siyahın birlikte kullanımıyla tasarlanan yün karışımlı Cacharel smokin, klasik siyah smokinlerden farklı bir görünüm isteyen, stilinde canlılık arayan erkekler için tasarlandı. Siyah saten yaka ile süslenen smokin, örme papyonla farklı kumaş türlerinin bir arada kullanılmasının yarattığı eklektik tarzı vurguluyor.