Güneş, deniz ya da havuz… Tüm kış boyunca özlenen ve hayali kurulan bu faktörler saçlar için zararlı olabiliyor. Deniz tuzuna, havuz dezenfektanlarına ya da güneşe maruz kalan saçlar nemini kaybederek kuruyabiliyor, çabuk kırılabiliyor ya da dökülebiliyor. Tüm bu problemleri iyi anlayan COSMED, HAIR GUARD serisinin üç mucizevi ürünü ile saçlara sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırıyor.

HAIR GUARD Yenileyici Şampuan ve Yenileyici Serum ile saç ve saç derisinin sağlığını iyileştirerek yeni saç oluşumunu destekleyen COSMED, uzun süreli kullanımlarda canlılık, dolgunluk ve parlaklık kazandırıyor. Saçların iç ve dış etkenlere karşı korunmasına ve hızlı uzamasına yardımcı olan HAIR GUARD Yenileyici Şampuan ile Yenileyici Serum, saçın köklere daha sıkı bağlı kalmasına da yardımcı oluyor.

HAIR GUARD Canlandırıcı Saç Kremi ise saçın keratin bütünlüğünü korumasına ve yeniden kazanımına destek oluyor. Saç tellerini kırılmalara karşı güçlendiren, kolay taranmasını sağlayan ve parlaklık kazandıran HAIR GUARD Canlandırıcı Saç Kremi, güneşin yıpratıcı etkisine karşı koruma sağlayarak, yıpranmış saç tellerinin bütünlüğünün korunmasını sağlıyor.

Hair Guard özellikleri
  • Paraben içermez.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Alkolsüzdür.
  • Unisex’tir.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur.

Yenileyici Şampuan 100 ml: 54,90 TL
Hair Guard Yenileyici Serum 10 ml x 10 adet: 73 TL
Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi 200 ml: 44,90 TL