Tepe Nautilus yeni yılı Emre Kınay & Bora Öztoprak’ın vereceği yılbaşı konseri ile karşılıyor.

Ziyaretçileriyle güçlü bir bağ oluşturduğu 15 yılı geride bırakan, İstanbul’un köklü alışveriş merkezi Tepe Nautilus, yılbaşına özel muhteşem bir müzik performansına ev sahipliği yapıyor. Tiyatro ve beyaz perdenin aranılan ismi ünlü oyuncu Emre Kınay ve müziğin romantik prensi, başarılı müzisyen Bora Öztoprak yılbaşına özel hazırladıkları şarkıları Tepe Nautilus ziyaretçileri için seslendirecek.

Kurulduğu ilk günden bu yana ziyaretçilerine alışverişin yanı sıra yaşayan bir mekân sunan Tepe Nautilus; yılbaşı konserinde ziyaretçilerini Emre Kınay ve Bora Öztoprak ile buluşturuyor.

Emre Kınay

Son olarak “Yol Arkadaşım” filmi ile adından söz ettiren ünlü oyuncu Emre Kınay ve muhteşem sahne performansıyla Bora Öztoprak, 24 Aralık’ta Tepe Nautilus Akustik sahnesinde olacak. Sahne uyumları ve enerjileri ile izleyen herkesi kendilerine hayran bırakan Emre Kınay ve Bora Öztoprak; yılbaşına özel seçtikleri şarkılar ve performansları ile Tepe Nautilus ziyaretçilerini bekliyor.

Bora Öztoprak

Tepe Nautilus 24 Aralık Pazar saat 18.00’de gerçekleşecek yılbaşı konseri için herkesi; Emre Kınay ve Bora Öztoprak’lı muhteşem müzik ziyafeti ile buluşmaya davet ediyor.

Yılbaşı Konseri programı:

Tarih/Saat: 24 Aralık, Pazar – 18.00 / Emre Kınay & Bora Öztoprak Yılbaşı Konseri

Etkinlik Yeri: Tepe Nautilus AVM 1. KAT