Pratik ve besleyici öğünler – Figuactive Ürünleri

LR Health & Beauty yeni nesil zayıflama ürünlerine sahip olan Figuactive serisi ile canınız ister tatlı bir shake, ister sıcacık bir çorba çeksin; kolaylıkla hazırlanan, düşük kalorili, proteince zengin ve besleyici öğünler kısa sürede forma girmenizi sağlayacak.

Tam bir öğün yerine geçen Figuactive Shakeleri kremamsı ve lezzetli içeriğiyle ile bağımlılık yaratacak. Latte-Macchiato, Çilek-Muz veya Vanilya Aromalı toz içecekler (karışımlar) özellikle sabah saatlerinde mutfağınızın vazgeçilmezi olacak.

Kış aylarında içinizi ısıtacak, bol sebzeli ve besleyici Figuactive Çorbaları’nı öğle veya akşam yemeklerinizde tam bir öğün olarak kullanabilirsiniz. Ferahlatan Akdeniz Usulü Domates Çorbası, Hint Usulü Körili Sebze Çorbası veya Patates Çorbası Auberge ile sofralarınız hiç olmadığı kadar sağlıklı olacak.

İyi Hisset Daha iyi Görün – 28 Günlük Diyet  Body Mission

28 Günlük diyet Body Mission ile zorlu diyet kavramı yok olacak. Body Mission’ın kolaylıkla hazırlanan besleyici ürünleri ile ihtiyacınız olan besinleri alırken, aynı zamanda herkes tarafından uygulanabilecek pratik egzersizlerin de bulunduğu egzersiz videoları hayatınıza hareket katacak.

Body Mission, sadece yirmi sekiz günde beslenme düzeninizi değiştirmenize yardımcı olup, kısa sürede forma girmenizi sağlayacak. Kolayca hazırlanan besleyici öğünleri günlük hayatınıza uyum sağlayarak, kilo verme motivasyonunuzu da destekleyecek.