HAZİRAN SAYIMIZI ALDINIZ MI?

Modern kadının yeni dergisi Women’s Style Türkiye‘nin Haziran sayısı yine dopdolu!

Alışverişe çıkmadan mutlaka bakmanız gereken trend sayfalarımızda en gözde elbise modellerini, sezonun trend renklerini bulabilirsiniz. “Deniz Kokusu” dosyamızda ise plajlarda göz alıcı olmak için kendinize en uygun mayo ve bikini modelleri ile bunlara uygun aksesuar önerileri yer alıyor.

Plajda en dikkat çekici siz olun!

Plajlara hazırlık sadece bunlarla bitmiyor tabii ki… Daha dikkat çekici bir vücuda sahip olmanız için de çokça önerimiz var! Yazarımız, Beslenme ve Diyet Uzmanı Ferin Batman dirençli son kilolarınız için en iyi formülü açıklıyor. O son 3 kiloyu nasıl verebileceğinizi anlatıyor. Yazarımız Çiçek Güney ise cildinizin ışıldaması için yaptırabileceğiniz güzellik yöntemlerini anlatıyor. Güzellik sayfalarımızda ayrıca plajda cildinizi koruyarak en iyi bronzluğu nasıl yakalayabileceğinizi de keşfedebilirsiniz.

Gelin adayları bu rehberi mutlaka görmeli!

Yazın gelmesiyle birlikte açılan düğün sezonunu da es geçmedik. Ünlü gelinlik tasarımcısı Begüm Salihoğlu röportajı oldukça ilginizi çekecek. Ayrıca hazırlıkları devam eden gelin adayları için en şık gelinlik modellerini, ayakkabıları ve takıları seçtik. Ve tabii ki gelinliğinize yakışacak saç modellerini ve makyajını uzmanlarından öğrenerek size aktarıyoruz.

Kapakta ne var?

Haziran ayında kapak konumuzu “İsimleri marka, markaları isim” olan ünlü kadınlara ayırdık. Kimler yok ki… Kim Kardashian, Gisele Bündchen, Rihanna, Kate Moss ya da Beyonce’nin markalarla ilişkisini ve markalaşmaya dair olan hikayelerini okuyunca çok şaşıracaksınız!

Balkonlar renkleniyor

Dekorasyon sayfalarımızda ise yazın gelmesiyle birlikte yenilenmeyi bekleyen balkon ve bahçeler için renkli tasarım fikirlerini bulabilirsiniz.

Women’s Style her ay D&R, Migros, Macro ve kitap evlerinden alınabilir.