Yeni İnci ile gecenin huzuru

Yeni İnci, gecenin huzurundan ilham alarak hayat verdiği pijama takımlarıyla bu koleksiyonunda ters köşe yapıyor ve rengarenk anne-kız kombinleriyle geceye hareket, yaşamıza farklı bir keyif katıyor.

Yeni İnci, gecenin huzurundan ilham alarak hayat verdiği pijama takımlarıyla bu koleksiyonunda ters köşe yapıyor ve rengarenk anne-kız kombinleriyle geceye hareket, yaşamıza farklı bir keyif katıyor. Ayı Baskılı pijamayla, anne ve kızlarını aynı dünyanın kahramanları yaparken yıldız desenleriyle gökyüzünün süsünden ödünç alıyor.

En tatlı uyum

Pijamada öncelik rahatlıktır. Yeni İnci ayı baskılı pijama, cildinize nefes aldıran pamuklu kumaşıyla terlemeye dur derken, konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor. Üç farklı renk ve iki farklı desenin kullanıldığı takım, alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşuyor. Üst kısmında yer alan sevimli ayı baskısına pembe kollar eşlik ederken alt kısımda lila üzerine beyaz yıldızlar tatlı bir uyum yakalıyor. Yeni İnci’nin sonbahar koleksiyonunda yer alan bu tasarım, ılık geçecek sonbahar geceleri için keyifli bir alternatif yaratmakla kalmayıp, bu keyfi kızınızla paylaşmanızı sağlıyor.

Yeni İnci imzası taşıyan ayı baskılı pijama takımı, anne kız kombinleri ile sonbaharın havasını ve enerjisini gece giyim sitilinize taşıyor. Pembenin, yıldız desenlerinin ve sevimli ayıcık detayının yakaldığı uyumu siz de anne kız olarak yakalayabilir ve ev keyfinizi renklendirebilirsiniz.