Güzel yüzü ve fiziğiyle kalpleri çalan bir güzel olan Şilan Makal, özel davetlerde ve günlük hayatında göz kamaştırmanın yollarını iyi biliyor. Biz de giydiği her kıyafeti kendine yakıştırmayı bilen güzel oyuncunun stilini araştırdık. Bakalım Şilan Makal gibi giyinmenin sırları nelermiş?

Şilan Makal gibi giyinmenin sırları

1993 yılında İstanbul’da doğan Şilan Makal, eğitimini Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde tamamladı. 2015 yılında sunuculuğunu Öykü Serter’in, jüri üyeliğini ise Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun yaptığı İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyurdu. Oyuncu olmak isteyen Şilan Makal Tuğçe Yıldırım’dan Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi aldı. Merve Boluğur’un yakın arkadaşı olan Şilan Makal, Murat Dalkılıç’ın, ‘Aşınayız’ isimli parçasının klibinde rol aldı. Show Tv’de yayınlanan; başrolü Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi’nin paylaştığı Yeni Gelin dizisinde Dilan karakterini canlandırıyor.

İşte Şilan Makal’ın stili!

Oyuncu Şilan Makal, güzelliğiyle olduğu kadar giydiği kıyafetlerle de dikkat çekiyor. Makal, özel davetlerde ve günlük yaşamında beyaz renk kıyafetleri sıklıkla tercih ediyor. Omzu açıkta bırakan kıyafetleri de çok seven Makal’ın rahat ve şık bir tarzı olduğunu söyleyebiliriz. Düz renkte sade kıyafetleri çantaları ve ayakkabılarıyla şıklaştırmayı başaran güzel oyuncu, zaman zaman da desenli ve renkli kıyafetler giyiyor. Spor giyim tercih ettiği zamanlar da bile  stiline şık bir parça ekleyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.