Geleneksel Uzak Doğu felsefesini, Türk kültürünün karakteristik özellikleri ile harmanlayarak misafirlerine sunan CHI, The Spa, yaza özel bakımları ile bedeninizi şımartırken ruhunuza da iyileştirici bir dokunuşta bulunuyor. Üstelik yaz dönemi için hazırlanan paketlerde yalnızca Türk misafirlere özel Ağustos ayı sonuna kadar yüzde 20 indirim avantajı sunuluyor.

Doğu, Batı, Kuzey, Güney, Anadolu ve İstanbul gibi yerel dokularla geliştirilen özel bakımlar sunan CHI, The Spa’nın tüm bakımlarında doğal ve organik ürünler kullanılıyor. Uzak Doğu kültürünün imzası olan masajlara, cilt ve vücut bakımlarına Himalaya mantralarıyla renklenen müzikler eşlik ediyor ve hem bedensel hem de ruhsal bir terapi yapılıyor.

Rahatlatıcı bakımlar ile cildiniz yaz mevsimini yıpranmadan atlatıyor!

Masajların özel terapi süitlerinde uygulandığı CHI, The Spa’da yazın neme susayan teninizi canlandıracak ve kendinizi hem bakımlı hem de enerjik hissetmenizi sağlayacak birçok terapi ve masaj sunuluyor. CHI,The Spa’nın vazgeçilmezlerinden olan CHI Balance rahatlatıcı özelliğiyle ön plana çıkıyor. Parmakla akapunktur masaj teknikleri kullanılarak dolaşımı hızlandıran CHI Balance masajı ile duyular yatıştırılarak tüm vücudun enerji akışı harekete geçiriliyor. Vücut meditasyon işlevine yönelik yoga hareketleri ile birlikte uygulanan ve derinlemesine işleyerek esneklik kazandıran Indian Yoga Rebalancing masajı ise kas rahatlaması sağlayarak tüm vücutta enerji akışını düzenliyor.

Uzak Doğu’ya özel birçok farklı bakımı bulabileceğiniz CHI, The Spa’da masajların fiyatı 400 TL ile 750 TL arasında değişiklik gösteriyor.