Yaşar İpek Gülben Ergen’in fotoğrafını beğenince ortalık karıştı

Yaşar Ipek 2018 yılında Marsilya’da dünya evine girdiği eşi Seren Serengil’in kavgalı olduğu Gülben Ergen’in fotoğrafını beğenince ortalık karıştı. İpek’e sosyal medyada tepki yağdı.

Takipçileri gözden kaçırmadı

Yaşar İpek’in Instagram hesabından eşi Seren Serengil’in kavgalı olduğu Gülben Ergen’le ilgili bir paylaşımı beğenmesi takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. İpek’in bu hareketi sosyal medyada büyük yankı buldu.

Seren Serengil hayranları büyük tepki gösterdi

Seren Serengil’in fanları bu duruma tepki gösterdi. Bu beğeninin korkunç bir şey olduğunu belirten takipçileri ”Senden gizli bir takipse bu çok çirkin, bilerek yapmış olması ihtimali ise korkunç” şeklinde yorumlarda bulundu.

“Elimin paylaşıma dokunmuş olma ihtimalinden başka bir şey yok”

Yaşar İpek ise çıkan haberlerin ve oluşan tepkinin ardından sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. İpek, magazin yorumcusu Bilal Özcan’ın Gülben Ergen paylaşımını beğendiğini, gönderileri hızlı geçtiğinden paylaşımın dikkatinden kaçtığını söyledi.

Hapis yatmıştı

Seren Serengil geçen yıl sunuculuğunu yaptığı programda mahkeme kararına uymayıp Gülben Ergen aleyhine konuşmaya devam edince 3 gün hapis yatmıştı.