Women’s Style Türkiye rekora gidiyor

Türkiye'nin yeni kadın, moda, sağlık ve yaşam rehberi Women's Style Türkiye rekora gidiyor. Kısa sürede adından söz ettiren dergimiz sosyal medya hesaplarımızdan da yeni bir rekora imza attı ve sadece instagram'da 1 haftada 1 milyon gösterimi geçti. Women's Style Türkiye rekor kırdı.

Türkiye’nin yeni kadın, moda, sağlık ve yaşam rehberi Women’s Style Türkiye rekora gidiyor. Kısa sürede adından söz ettiren dergimiz sosyal medya hesaplarımızdan da yeni bir rekora imza attı ve sadece instagram’da 1 haftada 1 milyon gösterimi geçti. Women’s Style Türkiye rekor kırdı.

Kasım sayısında Afra Saraçoğlu’nu kapağına taşıdığımız, moda çekimlerini Recep İvedik 4, Şeytan-i Racim ve Muhteşem Yüzyıl gibi projelerden tanıdığımız Firuze Gamze Aksu ile gerçekleştirdiğimiz, genç kızların gözde ismi Adı Efsane’nin Fiko’su Baran Bölükbaşı’nı en güzel fotoğraflarıyla sayfalarımıza konuk ettiğimiz dergimizin Aralık sayısında ise yine birbirinden ünlü isimler olacak.

Şevkat Yerimdar’ın güzeller güzeli başrol oyuncusu Başak Parlak, Youtube ve makyajın kraliçesi Danla Bilic, genç yıldızların sevgilisi Burak Tozkoparan, İsimsiz dizisinin yakışıklısı Mert Öcal ve Arif V 216 filmindeki karakteriyle hayranlarını şaşırtmaya hazırlanan Kubilay Aka ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajlar Women’s Style Türkiye Aralık sayısında sizlerle olacak.

Women’s Style Türkiye erişim
Women’s Style Türkiye gösterim