Bilinen kadın dergisi kalıplarının dışında, kabına sığamayan, dinamik, enerji dolu, yeniliklerin öncüsü Women’s Style Türkiye’nin Kasım sayısı bayilerdeki yerini aldı. Bu ay kapağımızda enerjisi güzelliği ve sıcaklığı ile kısa sürede herkesi kendisine hayran bırakan Afra Saraçoğlu var. Güzel yıldızın, Kötü Çocuk, İkinci Şans gibi önemli filmlerle başlayan kariyerinin ‘Fazilet Hanım ve Kızları’na uzanan öyküsü ve muhteşem kareleri sizleri bekliyor.

Dolu dolu hazırladığımız Kasım sayımızın moda çekimlerini Recep İvedik 4, Şeytan-i Racim ve Muhteşem Yüzyıl gibi projelerden tanıdığımız Firuze Gamze Aksu ile gerçekleştirdik. Genç kızların gözde ismi Adı Efsane’nin Fikosu Baran Bölükbaşı’nı en güzel fotoğraflarıyla sayfalarımıza taşıdık, kariyer planlamasından aşk hayatına kadar en ince detayları sorduk.

Women’s Style kasım sayısı

 

Alışveriş rehberiniz;

Women’s Style Trend ve Güzellik Sayfaları

Vitrinleri gezmeden önce, ‘Ne nerede ne kadar? Nasıl kombinlerim? Bu parça bununla olur mu?’ gibi tüm soruları kafanızdan atın. Açın trend ve güzellik sayfalarımızı keyfinize bakın. Bu ay vinilden, püsküle, athleisure akımından ojeyi kalıcı kılan formüllere ve neştersiz estetik trendlerine kadar tüm detayları en özel görseller, her bütçeye uygun çeşitli fiyat ve markalar ile sayfalarımıza taşıdık.

Neden Ayakkabı?

Cidden nedir bu kadınların ayakkabı merakı? Sebebini siz de merak ediyorsanız
Sinem Gürleyük’ün hazırladığı ‘Neden ayakkabı?’ temalı yazıyı mutlaka okuyun. Ayakkabının hayatımızdaki yeri ve geçmişi hakkında çok şey öğrenecek, kendinizden çok şey bulacaksınız…

Aldatıyoruz, aldatılıyoruz…

Çağımızın vebası aldatmak, aldatılmak.. Kimi boşluktan, kimi doyumsuzluktan, kimi intikam için, kimisi de sebepsiz yere aldatıyor. Ama hepsinin altında yatan psikiyatrik bir neden var. Elbette oturduğumuz yerden ahkam kesmedik, bir bilene sorduk; Uzman Psikiyatrist Dr. Zeynep Pınar sizler için yazdı. Sakın kaçırmayın.

Uyumsuz erkeği anlama sanatı

‘Böyle sanat mı olur?’ demeyin. Varmış, biz de yeni öğrendik. ‘Ejderhanı nasıl eğitirsin’ misali uyumsuz erkeğinizi eğitin, mutlu mesut yaşayın.

Çok daha fazlası Women’s Style Kasım Ayı sayımızda D&R Migros ve Macro’da sizleri bekliyor. Kaçırmayın!