Women’s Style ve Girl’s Style Mart 2018 sayıları bayilerde

Women's Style ve Girl's Style Mart 2018 sayısı bayilerdeki yerini aldı. Marmara bölgesi, iç Anadolu bölgesi ve Ege bölgesindeki Migros, D&R ve Macro Center'larda olacak.

Women’s Style Türkiye ve Girl’s Style Türkiye Mart 2018 sayısı bayilerdeki yerini aldı. Marmara Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi ve Ege Bölgesi’ndeki Migros, D&R ve Macro Center’larda olacak.

Women’s Style Türkiye Mart 2018 Sayısında Neler Var!

Güzelliği kadar oyunculuktaki başarısıyla da beğeni toplayan Serenay Aktaş, Women’s Style Türkiye’nin kapağını süslüyor. Serenay Aktaş hakkında merak ettikleriniz ve hiç bilmedikleriniz sizi bekliyor.

Moda sayfalarımızda sizi bekleyen trendler ve öneriler yeni sezona dair ilk rehberiniz olacaklar.

‘Hıçkırık’ dizisinin başrol oyuncusu özgür ruhlu, gücü seven, içten ve samimi Barış Arda Hacıoğlu hakkında merak edilenler…

“Daha az inatçı bir adam olmak isterdim” diyen ‘Meryem’ dizisinin güçlü oyuncusu Kenan Acar’la İstanbul- New York hattındaki hayatı hakkında keyifli bir söyleşi…

En popüler parfümler, güçlü ve sağlıklı saçların sırrı.

2018 podyum trendleri

Bahara yeni bir başlangıç için 250 ürün

“Aldatılıyor musun?!” testi ile Mart sayısı dopdolu içeriklerle seni bekliyor.

Women’s Style Tr Mart 2018

Girl’s Style Türkiye Mart 2018 Sayısında Neler Var!

Marcus & Martinus yetenekli ikiz kardeşler hakkında merak edilenler, Kırımızı halıda Emma Watson rüküşlüğü, İtalyan genç yetenek Ruggero Pasquarelli, “Soy Luna” dizisinin başarılı oyuncusu Karol Sevilla’yı tanıyalım. Stil ikonu çift; Zayn Malik ve Gigi Hadid çiftinin muhteşem kıyafet uyumu.

Güzellik de bakımlı ve rengarenk tırnaklara sahip olmak ister misiniz? Muhteşem kaşlara sahip olmak artık kendi becerinle mümkün.

Makyajda Dua Lipa makyajı nasıl yapılır?

2 sayfa test seni bekliyor; Senin ideal erkek tipin hangisi? Sevgilinle hangi hollywood çiftisin? çöz cevabı bul…

Güncel haberler ve Kore fanlarına özel süper haberler. Teknoloji sayfası, Öneri sayfası, instagram’da neler oluyor?. Astroloji; Mart ayında sizi neler bekliyor. Ajanda; Mart ayı etkinlikleri ve 8 posterle birlikte Mart sayısı bomba gibi bayilerde ki yerini aldı. Sakın kaçırmayın!

Girl’s Style Tr Mart 2018