Modern kadının yeni dergisi Women’s Style Türkiye‘nin Ekim sayısı bayilerdeki yerini aldı. Yeni sayımız yine dopdolu. Kapak kızımız No:309 dizisinin güzel oyuncusu Pelin Uluskar kendisiyle ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, yeni projesiyle sevenlerinin karşısına çıkan Uraz Kaygılaroğlu ve ekranların yeni seksisi Barış Murat Yağcı ile yaptığımız keyifli röportajlar ile dergimizi bütün ay elinizden düşüremeyeceksiniz.

Alışverişe çıkmadan trend sayfalarımıza göz atın

Alışverişe çıkmadan mutlaka bakmanız gereken trend sayfalarımızda Ekim ayının en gözde kombinlerini, trend renkleri bulabilirsiniz.

Ayrıca sonbahar-kış trendlerini, şık giyimin olmazsa olmaz aksesuarlarını da dergimizin yeni sayısında görmeniz mümkün.

Konular Editörümüz Sinem Gürleyük ise trendleri kült film karakterleri üzerinden yakaladı. Audrey Hepburn, Madonna ya da Gwyneth Paltrow’un filmlerindeki gibi giyinmek için hazırladığı rehber sayesinde hemen alışverişe çıkabilirsiniz!

Onu kendinize aşık edin!

Erkekler halen kadınları anlamakta zorlana dursun, hazırladığımız rehber sayesinde kadınların işi erkekleri kendisine aşık etme konusunda çok kolay olacak.

Hassas ciltler ve muhteşem kirpikler için tüyolar

Moda ve Güzellik Editörümüz Güzide Yülek, her ay olduğu gibi Ekim sayımızda da kadınların ihtiyaçlarına çözüm önerileri sunuyor. Yülek, hassas cilde sahip olanlara yeni taktikler verirken, muhteşem kirpik arayışında olanlara maskara çeşitlerini en detaylı şekilde anlatıyor.

Kapak kızı Pelin Uluksar

Ekim sayımızın kapak röportajı çekimlerini yaptığımız Pelin Uluksar güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıyor. “No.309″un gelecek vadeden Nergis’ini daha yakından tanıyın!

Ekranların karizmatik yüzü Uraz Kaygılaroğlu ile çok özel bir çekim, çok özel bir röportaj

Artık sadece yarışma programıyla değil, sezonun iddialı yapımlarından “Klavye Delikanlıları”ndaki Volki rolüyle de kendine hayran bırakan Uraz Kaygılaroğlu ile çok özel röportajımızı kaçırmayın!

Yeni seksi Barış Murat Yağcı açıklamalarıyla gündeme damga vuruyor

Ekranların yeni seksi jönü Barış Murat Yağcı Ekim sayımıza yaptığı özel açıklamalar ile gündeme bomba gibi düşecek.

Women’s Style her ay D&R, Migros, Macro ve kitap evlerinden alınabilir.