Lovely ürünleri sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!

Watsons’ın sevilen markası Lovely’nin eğlenceli makyaj malzemeleri ile makyaj rutininizi renklendirin! Lovely ürünleri ile makyajınızın ilk adımından son dokunuşuna kadar harika bir makyaj deneyimi sizleri bekliyor!

Lovely Gold Pineapple Makyaj Bazı / 49,95 TL

Lovely Gold Pineapple Makyaj Bazı besleyici zengin formülü sayesinde, cildin ihtiyacı olan nemi ve canlılığı sağlamaya destek olurken makyajın kalıcılığını da arttırarak 2’si 1 arada fonksiyon sunar. İçeriğindeki ananas özleri ve nano tanecik formunda altın ile cildin daha pürüzsüz ve parlak görünmesine yardımcı olur. Ananas kokulu ve hafif formüllü Lovely Gold Pineapple Makyaj Bazı, ciltte yağlı bir his bırakmaz ve makyajın kalıcılığını artırmak için fondötenin ciltle bütünleşmesini kolaylaştırır.

Lovely Camouflage Kapatıcı / 59,95 TL

Lovely Camouflage Kapatıcı ile yoğun kapatıcı etkisi! Kolay uygulama sunan formülüyle Lovely Camouflage Kapatıcı, ciltle bütünleşerek uzun süre kalıcılık sağlar. Göz altındaki ton farklılarını gizlemeye yardımcı olurken, yüz hatlarını belirginleştirmek için de oldukça kolay bir kullanım sunar.

Lovely Cooking Time Transparan Loose Pudra / 59,95 TL

Lovely Cooking Time Transparan Loose Pudra makyajınızın yeni jönü olmaya aday!

Lovely Cooking Time Transparan Loose Pudra içeriğindeki kolajen sayesinde cildin esnek görünümünü korumayı ve cildin nemlendirilmesini destekler. Yumuşak formülüyle ve içeriğindeki mikro pigmentlerle pürüzsüz bir cilt görünümü elde etmenize ve yüz hatlarınıza istediğiniz görünümü vermenize yardımcı olur.

Lovely Pink Army Far Paleti / 109,90 TL

Lovely Pink Army Far Paleti ile pembenin en güzel tonları gözlerinizde! 5 mat ve 2 ışıltılı olmak üzere 7 farklı pembe tonu içeren Lovely Pink Army Far Paleti ile oluşturacağınız eğlenceli ve çarpıcı göz makyajınızla dikkatleri gözlerinizde toplayın!

Lovely Summer Nude Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Gloss / 49,25 TL

Lovely Summer Nude Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Gloss ile dolgun ve ultra parlak dudaklara kavuşun! Çekici çilek kokusuyla makyaj uygulamasını keyifli bir deneyim haline getirecek Lovely Summer Nude Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Gloss’un 3 farklı doğal renk seçeneğiyle makyajının etkisini ikiye katla!

**Belirtilen fiyatlar Ekim güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.