Radisson Collection Bodrum’da 21-25 Eylül tarihleri arasında Vitafit sağlıklı yaşam kampı düzenlendi. Sanitas SPA tarafından düzenlenen kampta, doktor kontrolünde ve uzmanlar eşliğinde kişiye özel vücut analizleri, dünya masajları, yoga ve nefes terapilerinden sağlıklı yaşam etkinliklerine kadar dopdolu bir wellness programı katılımcıları bekliyor. Vitafit Camp, Radisson Collection Bodrum’da 2 gece 3 gün veya 4 gece 5 gün konaklama seçenekleri ile sunuldu.

Sanitas SPA yazı yeni bitirdiğimiz ve kışın yoğun çalışma temposuna başladığımız bu haftalarda zihnini, vücudunu ve ruhunu dinlendirmek isteyenler için Radisson Collection Bodrum’da kişiye özel bir wellness kampı hazırladı. Bu programa katılan misafirler kendilerine özel vücut analizleri yapıldıktan sonra sağlıklı yaşam ve kişiye özel beslenme programlarına alınıyor. Dünya masajları, yoga, yürüyüş, çeşitli spor planları, fitness, fizyoterapi bakımları, Türk hamamı, beslenme, özel menüler ve takviyeler ile kapsamlı bir wellness programı olan Vitafit Camp ile misafirler hem vücut ve zihin olarak arınacak hem de bu programlar sırasında doktor ve uzmanlardan alacakları önemli bilgiler ile sağlıklı yaşam ve beslenme alışkanlıkları kazanacaklar.

Kişiye özel muayene ve beslenme programı
İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya ile kişiye özel muayene ve vücut analizinin yapılacağı kampta, Kaya aynı zamanda kontrollü kilo verme üzerine de söyleşi gerçekleştirilecek. Misafirler, doktor kontrolünde vücuduna gerekli glutatyon mineral ve vitamin desteği alacak, sağlıklı detoks içecekleri ve kendisine özel hazırlanan menüler ile beslenecek.

Dünya masajları ve fizyoterapi ile enerji dengelerini kuracaklar
Sağlıklı yaşam kampında dünya masajları ve fizyoterapinin önemine dikkat çeken Sanitas SPA & Wellness’in Kurucu Ortağı Dr. Şebnem Akman Balta, “Dinlenirken hafiflemek, hafiflerken de sağlık kontrolünden geçmek kadar keyiflisi de yok. Vitafit Camp’da bunu amaçladık. Zihni, bedeni ve ruhu birbiriyle tekrar bütünleyen sağlıklı yaşam programımızla katılımcılar, yenilenecek, kendilerini daha zinde ve sağlıklı hissedecekler. Sanitas SPA farkı ile dünya masajlarının da yapılacağı kampta, aynı zamanda Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon (FTR) Uzmanı Zafer Aksungur da fizyoterapi bakımları ve bu konuda vereceği değerli bilgiler ile bizimle olacak. Misafirlerimiz dinlenecek, ağrılarından kurtulacak ve enerji dengelerini kuracaklar” dedi.

Bar psikoloğu ile mizahın iyileştirici gücü
Kampta, Türkiye’de ve dünyada ilk kez hayata geçirilen Bar Psikoloğu – Psikogösteri konseptinin yaratıcısı ve uygulayıcısı Psikolog Ferhat Aydın da misafirlerle buluşacak. ‘İnsanlar psikoloğa gitmiyorsa psikolog insanlara gitsin’ düşüncesiyle hayata geçirilen bu gösteri formatı, temel psikoloji bilgilerinin ‘mizahla harmanlanarak’ insanlara sunulduğu bir ‘drink and talk show’ olarak dikkati çekiyor. Vitafit Camp, wellness programlarının yanı sıra gülmenin ve mizahın da iyileştirici gücünü misafirlerine sunuyor.