Kırmızıdan gümüşe geçiş!

Saat, kol düğmesi ve yaka iğnesi gibi tamamlayıcı aksesuarlara çakılarda eklendi. Çakı tutkunu erkeklerin vazgeçilmez markası Victorinox, farklı renk ve desenlerle göz dolduruyor. Fonksiyonelliğini küçük boyutta sunan tasarımlarıyla öne çıkan Victorinox, gümüş renkli çakısıyla çakılara özel ilgisi bulunan erkeklerin kıyafetlerinde tamamlayıcı olarak yerini alıyor

Saat, kol düğmesi ve yaka iğnesi gibi tamamlayıcı aksesuarlara çakılarda eklendi. Çakı tutkunu erkeklerin vazgeçilmez markası Victorinox, farklı renk ve desenlerle göz dolduruyor. Fonksiyonelliğini küçük boyutta sunan tasarımlarıyla öne çıkan Victorinox, gümüş renkli çakısıyla çakılara özel ilgisi bulunan erkeklerin kıyafetlerinde tamamlayıcı olarak yerini alıyor. Victorinox çakılarında kırmızıdan gümüşe geçiş ön plana çıktı.

 

Küçük bıçak, anahtarlık halkası ile yanınızdan ayırmayacağınız Victorinox’un yeni çakısı özel dış kaplaması ve gümüşün cazibesiyle göz dolduruyor. Victorinox’un çakı koleksiyonunda yer alan Alox Gümüş Çakı, özel kaplamayla birlikte dayanıklılık ve fonksiyonellik sunarak dikkatleri üzerine topluyor.