Victoria’s Secret meleği Romee Strijd Bombshell Seduction’u Miami’de tanıttı

Victoria’s Secret’ın efsaneleşen koku ailesi Bombshell, şehvetli ve duygusal notalarla benzersiz bir koleksiyonda yeniden hayat buluyor.

Victoria’s Secret’ın efsaneleşen koku ailesi Bombshell, şehvetli ve duygusal notalarla benzersiz bir koleksiyonda yeniden hayat buluyor. Nadide çiçeklerin teni okşayan saf dokunuşu Bombshell Seduction’ın ilhamını veriyor. Victoria’s Secret meleği Romee Strijd Bombshell Seduction’u Miami’de tanıttı

‘EFSANEVİ BOMBSHELL ŞİMDİ HER ZAMANKİNDEN DAHA BAŞTAN ÇIKARICI’

Adaçayı, pembe sümbül ve kadifemsi misk kokularının birleşimi bu yepyeni koku ailesinin oryantal ve çiçeksi olarak sunulmasını sağlıyor. Bombshell’in imzası haline gelen pembe kurdele bu parfüm ailesinin doğmasındaki ilham kaynaklarından biri oluyor. Kurdelenin dokunuşta verdiği hissiyat, pembe biber tanesi ve adaçayının birleşimi ile yeniden canlandırılıyor ve cildinizde ipeksi bir dokunuş hissiyatını yaratıyor.

Fragrance Powder-Oil koleksiyona yenilikçi bir tavır katarak kadifemsi yapısı ile, cilde seksi bir parlaklık katıyor. Bombshell Seduction baştan çıkaran eşsiz notaları ile Mart ayında Victoria’s Secret mağazalarında!

Victoria’s Secret Hakkında:

Victoria’s Secret, iç çamaşırı ve güzellik ürünleri konusunda lider bir marka olarak modadan ilham alan modern koleksiyonları, prestijli parfüm ve kozmetikleri, tanınmış süper modelleri ve dünyaca ünlü defileleri ile alanındaki öncülüğünü sürdürüyor. Lbrands grubuna dahil olan Victoria’s Secret markasının dünyada 1500’den fazla iç çamaşırı ve güzellik mağazası olup hızla büyümeye devam etmektedir.