Ünlülerin öyle alışkanlıkları var ki çok şaşıracaksınız!

Ünlüde olsalar hepimizin olduğu gibi onlarında tuhaf alışkanlıkları var. Bazılarına çok şaşıracaksınız bazılarını belki siz de yapıyorsunuzdur. İşte size yerli ve yabancı birçok ünlünün tuhaf alışkanlıkları.

Ünlülerin tuhaf alışkanlıkları

Mıchelle Wıllıams:

“Duşta tuhaf şeyler yapmayı seviyorum. Duş alırken kahve içiyorum, dişlerimi fırçalıyorum, hatta kahvaltı ediyorum. Böylece masaya oturup kahvaltı yapmakla vakit kaybetmiyorum.”

Emma Stone:

“11 yaşına kadar parmağımı emdim. Bunu yaptığımda hâlâ kendimi çok iyi hissediyorum.”

Helen Mırren:

“Gelen telefonlara cevap vermemek gibi bir alışkanlığım var. Sanırım bunun sebebi, telefon fobimin olması…”

Heidi Klum:

“Hiç hoş karşılanmayan bir alışkanlığım var. Her akşam saat 20.00’de uyuyakalıyorum.”

Adriana Lima:

“Maskara sürmeyi çok seviyorum. Kirpiklerim simsiyah olana kadar kat kat maskara sürüyorum. İzin günlerimde dakikalarca maskara sürdüğüm oluyor. Duşa girdiğimde maskara yüzümden akıp gidiyor. Akanları silip üzerine tekrar maskara uyguluyorum. Kesinlikle buna bayılıyorum!”

Hülya Avşar:

zamanlama konusunda çoğu insana taş çıkartacak kadar dakik. Planlarına sadık kalmak ve geç kalmamak için saatlerini beş dakika ileri alıyor.
Ayrıca uzun el ve ayak tırnaklarından hiç hoşlanmadığını da kendi programında açıklayan Hülya Avşar, “Kısa tırnakları daha temiz buluyorum.” diye de ekledi.

Seren Serengil:

Köpeklerine olan düşkünlüğü artık herkese biliniyor. Ama gittiği her yere köpeklerini de götüren Serengil’in, onlara sadece porselen tabakta servis yaptırdığını da bliyor muydunuz?

Sezen Aksu:

Tarzı ve yaptığı eserle ne kadar orjinal bir karakter olduğunu gözler önüne seren Sezen Aksu, misafirlikte de hayli orjinal. Misafirliğe gittiği evlere beraberinde yün ve şişini de götürüyor.

Bülent Ersoy:

Yalnız kalmakla ilgili büyük takıntıları olan Bülent Ersoy’un arası tek rakamlarla da bozuk. Oda numarasından tutun da plakaya kadar tek rakamlara dikkat ediyor.

Gülben Ergen:

Satın aldığı ve hediye olarak aldığı takıların düzenlemesini tekrar yapıyor.

Angelina Jolie:

Kan ve ölüm konularına merak duyan Angelina Jolie, iyi bir bıçak koleksiyoncusu.

Beyonce:

Okul çağlarında arkadaşlarının kulaklarıyla alay etmesinden dolayı Beyonce’un kulaklarını kapatacak şekilde saç modeli seçmesinde takıntısı var.

Miley Cyrus:

Vejeteryan olmasına rağmen yeşil sebze yemiyor.

Rihanna:

Çok yakın arkadaşlarıyla günde en az dört kere konuşuyor ve ananasa bayıldığı için her sabah kahvaltıda ananas yiyor.

Avril Lavigne:

Koalalara bayıldığı için Avustralya en sevdiği ülke.

Emma Watson:

Erkeklerle konuşurken çok utanıyor.