The North Face 2018-2019 Sonbahar-Kış koleksiyonunu tanıttı. The North Face koleksiyonu ile dünyanın en zorlu dağlarından şehir hayatına, çetin kış şartlarına meydan okunabileceğini kanıtlıyor. Yeni koleksiyonunda sunduğu farklı hava ve arazi koşullarına uygun teknolojiler ile The North Face, doğa ve şehir kaşifleri için sınırları ortadan kaldırıyor.

Doğadan aldığı ilhamla geniş bir outdoor giyim, ekipman ve ayakkabı serisi sunan The North Face inovasyonun sınırlarını zorlamaya, şehri doğayla bütünleştirmeye devam ediyor. Marka yeni koleksiyonunda dünyanın en ücra köşelerindeki zorlu parkurların el değmemiş dokusunu, modern kentlerin kozmopolit yapısıyla buluşturuyor.

The North Face, keşif macerasının sadece doğada değil şehirde de yaşanabileceğine vurgu yapıyor. Farklı ihtiyaçlara cevap veren özgün teknolojileri sayesinde, tüm hava koşullarına meydan okuyan The North Face koleksiyonu ürünleri; kendi disiplinlerinde lider outdoor sporcularının olduğu kadar, şehir kaşiflerinin de vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Dünyanın en başarılı dağcıları, kaya tırmanışçıları, kayakçıları, snowboardcuları ve koşucuları tarafından gerçek rotalarda deneyimlenen The North Face teknolojileri, yeni sezonda da çok iddialı.

Bu sezonun öne çıkan üç teknolojisi, farklı ihtiyaçları hedef alan üç farklı ceket ile bir araya geliyor. Ventrix, Thermoball ve Apex Flex teknolojilerine sahip ceketler, yeni sezonda The North Face kullanıcılarına sınırsız performans, sınırsız sıcaklık koruma ve sınırsız konfor vadediyor.

Hızlı değişen hava koşulları için Apex Flex GTX

Hareket özgürlüğünü destekleyen özel kesimi ile Apex Flex ceketler; ani bastıran yağmurlar, sert rüzgarlar ve hızlı hava geçişleri için sporculara ve şehir kaşiflerine tek bir ürünle birden fazla hava koşulundan korunma imkânı sunuyor. Yumuşak dokulu bir yüzeye sahip Apex Flex, sahip olduğu Gore-tex teknolojisiyle su geçirmezken, rüzgâra karşı da yüzde 100 koruma sağlıyor. Velcro ayarlanabilir manşetleri soğuk ve nemli havalarda kuru kalmayı sağlarken aynı zamanda aktif durumlarda daha rahat hareket edebilme olanağı veriyor.

Şehri Thermoball’lar saracak

Thermoball yalıtım teknolojisine sahip ceketler hafifliği, sıcak tutuşu, canlı renkleri ve kapitoneli kumaş yapısıyla yıllardır sokak stilinin vazgeçilmezleri arasında. Yeni koleksiyonda Thermoball, hafifleyen materyalleri ve yeni tasarımının yanı sıra, farklı renk ve desen alternatifleri ile de ön plana çıkıyor. Yalıtım teknolojisinde bir devrim olan PrimaLoft kullanılarak geliştirilen Thermoball ceketler, sentetik materyali ile mevcut izolasyon yöntemlerinden farklılaşıyor. PrimaLoft teknolojisi, alışılagelmiş yalıtım teknolojilerinden farklı olarak ısıyı minik hava keseciklerine hapsederek vücudun ideal sıcaklık seviyesinde kalmasını sağlıyor. Kolaylıkla kendi cebine katlanabilerek taşınan Thermoball ceketler, seyahat bavullarının da vazgeçilmezi olmaya aday.

Harekete göre havalandırma sistemiyle Ventrix

Dinamik havalandırma sistemi ve nefes alabilen kumaş teknolojisine sahip Ventrix, benzersiz yalıtım teknolojisi ile öne çıkarak vücut ısısını dengeliyor. Terlemenin yoğunlaştığı bölgelere odaklanan havalandırma panelleri siz hareket ettikçe açılıp kapanarak, her türlü aktivite sırasında hem rahatça hareket edebilmenizi hem de optimum vücut sıcaklığında kalabilmenizi sağlıyor. Sentetik yalıtımı sayesinde ıslakken bile ısı kaybını önleyen özel materyalleri sayesinde Ventrix, performansını bir adım ileri taşımayı hedefleyenlerin doğadaki en büyük yardımcısı oluyor.