Akne ve lekelerle savaşan, güneş koruması sunan iki güçlü formül; The NewLab BB Krem ve Akne ve Leke Önleyici SPF50+ güneş kremi

Cildi onaran, kusursuz hale getiren koruma kalkanı; The NewLab BB Krem;

Başlıca cilt endişelerinden biri akne izleri, renk değişiklikleri ve lekelerdir. The NewLab’ın süper hafif BB kremi, çoklu görev yeteneği ile ciddi bir sivilce savaşçısı olarak da öne çıkıyor. Şeffaf renk tonu o kadar kolay cilde yayılır ki ayna olmadan uygulayabilir, saniyeler içinde cildinize eşit olarak yayıp, pürüzsüz ve kusursuz sonuçlar alırsınız.

Akneli ve lekeli ciltleri kapatan, nemlendiren, tedavi eden ve güneşten koruyan sihirli BB Krem

The NewLab BB Krem, içerdiği Niacinamide, aknelerin sönmesini ve iz kalmamasını sağlar. Sihirli içerik arbutin sayesinde lekeleri giderir ve oluşumunu önler. 30 SPF güneş koruma özelliği ile cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Mükemmel kapatıcılığı ile pürüzsüz bir görünüm sağlarken, ince yapısı sayesinde cildinizin nefes almasına olanak tanır. Akneli ve lekeli ciltlerde hem kapatıcı hem nemlendirici ve hem de tedavi edici olarak önerilir.

Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar kremi yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayın. Cilt tarafından emilene kadar bekleyin ve pırıl pırıl, göz alıcı güzellikte yeni cildinize merhaba deyin.

Ayrıca The NewLab BB Krem, yaz aylarında mükemmel UV koruması yapmak için SPF 30 içerir. Renk solması, kızarıklık, leke ve kusurların tamamını cildinizde adeta bir koruma kalkanı oluşturarak gizleyebilirsiniz.

Leke önleyen özlerle etkili güneş koruması

Muhtemelen defalarca duymuşsunuzdur: Koyu lekeleri, güneş hasarını ve yaşlanma belirtilerini önlemek istiyorsanız güneş kremini atlamayın. The NewLab’ın

geniş spektrumlu Akne ve Leke Önleyici SPF50+ güneş kremi, yüksek koruma, suya, tere ve kuma dayanıklıdır.

Yapışkan olmayan, ultra hafif dokusunun uygulanması kolaydır. Etkili güneş korumasının yanı sıra yara izlerinin görünümünü sınırlayan leke önleyici formül, cildi 8 saate kadar korur ve nemlendirir. Özellikle akne oluşumuna yatkın ciltler için güneşin zararlı ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar.

Formülünde bulunan Alpha Arbutin; kızarıklık, güneş, yaşlılık ve akne lekeleri karşı oldukça etkilidir. Cilt tonunu eşitler ve yeni leke oluşumunu önler. Spf 50+ ile güneşin güçlü ve şiddetli ışınlarına karşı mükemmel bir bariyer oluşturur. Cildin nemi tutmasına yardımcı olan Niacinamide, Seramid ve Hyalüronik Asit ile güneşin neden olabileceği hassasiyet ve kızarıklıkları önler, besler ve nemlendirir.

Kimler Kullanabilir?

• Akneli cilde sahip ya da akne izleri olan kişiler
• Koyu cilt lekeleri olan kişiler
(Hamilelik lekeleri, güneş lekeleri, akne lekeleri, yaşlılık lekeleri)

• Cilt tonunun eşitlenmesi gereken kişiler
• Hiperpigmentasyon sorunu olan kişiler
• Cansız ve donuk ciltli kişiler
• Cildinde neme ihtiyaç duyan kişiler

Nasıl Kullanılır?

Yeterli miktarda ürünü güneşe çıkmadan 20 dakika önce yüzünüze uygulayınız. Güneşte uzun süre kalındığı takdirde 2 saatte bir yenileyiniz.

The NewLab Hakkında…

Cilt bakım ürünleri üzerine uzun yıllardır çalışmakta olan eczacı, kimyager, biyolog, genetik mühendisi ve biyokimya alanlarında uzman, 12 kişilik bir ekip ile kurulan The NewLab, tüm ürünlerini yüzde 100 sonuç vermek üzere formüle eder. Etkili klinik teknolojiler ile üretilen sonuç odaklı üretilen serumlar, değerli bileşenler kullanılarak formüle edilmiştir. Serumlarının ve diğer cilt bakım ürünlerinin tamamı vegan olarak üretilir ve PETA’nın ‘Global Beauty Without Bunnies’ programıyla tescillenmiştir. Tüm ürünler ‘Animal Test Free PETA Vegan’ logosu taşır. Her ürün satışından elde edilen gelirin bir kısmı HAYTAP’a bağışlanmaktadır.