THE BODY SHOP İLE YAZA MERHABA!
Parfümlerden, vücut losyonlarına, makyaj malzemelerinden, cilt bakım ürünlerine kadar birbirinden eşsiz, çeşitli, doğal ve vegan içerikli ürünler sunan The Body Shop yaz mevsimini geniş ürün yelpazesiyle karşılamaya hazırlanıyor.

                                       

Skin Defence Multi-Protection Güneş Kremi SPF50 PA+++

Sıcak yaz günlerinde cildinizi SPF 50 PA+++ ile korumaya yardımcı olan ultra hafif, nemlendirici formülü ile Skin Defence Multi-Protection Güneş Kremi, zararlı UV ışınlarına karşı günlük korumanın yanı sıra iç ve dış ortam kirliliğinden korunmaya da yardımcı olarak plaj çantanızın vazgeçilmezi olmaya hazır. Hızlı emilen yapısı sayesinde cildinizde ağırlık ve beyaz bir parlaklık bırakmayarak, ciltte ışıltılı ve makyaja hazır bir görünüme kavuşacaksınız.

Sheer Touch Dudak ve Yanak Renklendirici

Sheer Touch Dudak ve Yanak Renklendirici, ruj ve allık görevini üstlenerek güzellik rutininizi sadeleştirmek için ideal bir ürün olurken 12 saat nemlendirme etkisi, tüm gün kalıcılık ve yapışkan olmayan hafif kremsi dokusu ile günlük cilt bakımı ve makyaj rutinlerinizin vazgeçilmez bir parçası olacak. Geniş renk tonu skalası ile, seyahat dostu ve geri dönüştürülebilir bir şişede dudaklarınıza ve yanaklarınıza renk patlaması katacak.

Colour Crayon Freestyle Göz ve Dudak Kalemi

Gözler, dudaklar ve yanaklar için geliştirilmiş bu çok işlevli makyaj kahramanı, çok göze çarpmayan nude tonlardan canlı kırmızılara kadar birbirinden farklı mat ve ışıltılı 10 renk tonuyla yaz makyajlarınızın favorisi olmaya aday. Colour & Crayon FreestyleKalem’in içeriğinde bulunan shea yağı formülü sayesinde ilk uygulamada cildinizde ve dudaklarınızda pürüzsüz ve nemli hissiyata kavuşacaksınız.

Wild Jasmine Vücut Spreyi

%96 oranında doğal kökenli içeriklerden oluşan Wild Jasmine Vücut Spreyi bu hafif, vegan kokusu ile içeriğindeki Hint yasemini, menekşe yaprağı ve beyaz irisin çiçeksi, şehvetli ve kremsi notaları sayesinde yaz esintisinde sizi büyüleyecek. Choice serisinin bir parçası olan Wild Jasmine Body Mist’in sadece birkaç spreyi ile maceracı ruhunuzun özgürleştiğini hissetmesine izin verin.

White Musk L’Eau Vücut Spreyi

Bu imza miskin içeriğindeki anason tarhun, taze vadi zambağı notaları ve meyveli kokusu sayesinde White Musk L’Eau Vücut Spreyi cildinizi anında yenilemek ve kendinizi ifade etme konusunda güçlü hissetmenizi sağlamak için size eğlenceli bir koku deneyimi sunacak.

The Body Shop’un vazgeçilmez ürünlerini ve benzersiz serilerini deneyimlemek için sizi mağazalarımıza ve https://www.thebodyshop.com.tr adresimize bekliyoruz.