Vakko Couture’den Göz Alıcı Bir Koleksiyon

Dünyaca ünlü markaların en özel tasarımlarını bir araya getiren Vakko Couture 2018 Sonbahar/Kış sezonunda da stil sahibi ve göz alıcı bir görünüm vadediyor. Danteller, kadifeler, tül ve ışıltılı detayların ön planda olduğu koleksiyonda asil siyahlar, kışkırtıcı kırmızılar, cazibeli bordolar ve zümrüt yeşilinin en sofistike tonları başrol oynuyor. Vakko Couture çatısı altında yer alan dünyaca ünlü markaların yanı sıra Vakko Couture imzalı tasarım elbiseler düğün ve mezuniyet törenleri, özel gün ve gecelerde her kadının kendini güzel hissedeceği bir sezonu müjdeliyor…

Geceyi aydınlatan tasarım elbiseler

Tüy detayların ön planda olduğu tasarımlar, sezonu romantik ve sıcak bir boyuta taşıyor. Püsküllerin hakim olduğu tasarımlar ise sezonun arzulanan stillerinden oluyor. Feminenliği vurgulayan krep elbiseler, dekolte detayları ile sıradanlığı yok ederken, sezonsuz piliseler yeni koleksiyonda yerini koruyarak iddialı tasarımlarla dikkat çekiyor. Transparan işlemelerin ipek şifonlarla ahenkli uyumunun öne çıktığı tül ve çiçek kombinli tasarımlar elegan ve zarif bir silüet oluşturuyor.

Klasikleşmiş renklerin birlikteliği ise modernize edilen maskülen görünümlerle devleşiyor. İki parçalı takım stili sezon modellerine yeni bir yön veriyor. Bluzan ve pantolonlar, etek ve bluzlar trendi çeşitlendirirek stil sahibi ve sofistike bir görünüm sağlıyor.

Vakko Couture 2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, her yaşta kadının kendini mükemmel hissedeceği eşsiz parçaları bir araya getiriyor. Zengin ve göz alıcı seçenekler yeni sezonun ışıltısını yansıtıyor, Vakko Kadını’na zamansız ve iddialı bir şıklık sunuyor.

 

Vakko Couture’de Yer Alan Dünyaca Ünlü Markalar

Adrianna Papell, Aidan Mattox, Alberto Makali, Alex Perry, Alexis, Amur, Badgley Mischka Collection, Basix, Beside, Carmen Marc Valvo Infusion, Chiara Boni, David Meister, For Love & Lemons, Gemy, Hamel, Jonathan Simkhai, JS Collections, Luisa Beccaria, Marchesa Notte, Maria Lucia Hohan, Maticevski, ML, Paule KA, Prabal Gurung, Rachel Gilbert, Rachel Zoe, Sachin & Babi, Saiid Kobeisy RTW, SK By Saiid Kobeisy, Solace London, Tadashi, Terani, Teri Jon, Theia, Tube Gallery, Zac By Zac Posen, Alessandra Rich, Badgley Mischka, Berta, Brandon Maxwell, Elie Saab, Elizabeth Kennedy, J Mendell, Jenny Packham, Jonathan Simkhai, Luisa Beccaria, Marchesa Couture, Monique Lhuillier, Naeem Khan, Pamella Roland, Rubin Singer, Temperley London, Yolan Cris, Zac Posen