Tarzınıza göre Sevgililer Günü için kombin önerileri

Gittikçe yaklaşan Sevgililer Günü için eminiz ki hepimizin aklında tek bir soru var; 'Ne giyeceğim?' Birbirinden farklı tarzlar için kombin önerilerimizi sizler için derledik.

Gittikçe yaklaşan Sevgililer Günü için eminiz ki hepimizin aklında tek bir soru var; ‘Ne giyeceğim?’ Birbirinden farklı tarzlar için kombin önerilerimizi sizler için derledik. Şimdi sıra sizde; tarzını seç, kombinini bul!

1Maskülen:

2018’in kış sezonunda en çok trend olan şeylerden biri trençkotlar. Sezonun en trend renkleri ise siyah, bej ve gri. Düz renk bir trençkotun bile kombininizi ne kadar değiştirdiğine bakın!

2Sevimli:

Basit parçalar ile hem sevimli hem de şık olmak mümkün. Bu görünümü yakalamak için düz tabanlı veya az yüksek topuklu ayakkabıları, küçük çantaları, mini elbiseleri ve bol etekleri tercih edebilirsiniz.

3Spor ve Şık:

‘Şık görüneyim ama aynı zamanda rahat olayım.’ diyenlerdenseniz tercih etmeniz gerekenler; bol pantolonlar, klasik çantalar, deri ceketler ve tabii ki trençkotlar.

4Şık ve Feminen:

Şık bir akşam yemeği gibi bir planınız varsa size önerilerimiz diz üstü çizmeler, kadife bluzlar – ceketler ve tabii ki kırmızı renkler tercih etmeniz yönünde olacak!

5Zarif:

Son olarak rahat ve zarif görünmek isteyenler için düz renk kazaklar, bol etekler ve ince topuklu ayakkabılar yeterli olacaktır.