Süperstar Beyonce NBA All-Star’ı kızıyla birlikte izledi!

NBA All-Star 2018 maçı muhteşem gösteriler ile Los Angeles Staples Center’da gerçekleşti. 67. NBA All-Star maçında sanat ve spor dünyasından birçok ünlü isim tribünde yer aldı.

Beyonce kızı Blue Ivy ile birlikte

LeBron James’in takımının, Stephen Curry’nin takımını 148-145 yendiği maçı Staples Center’da izleyenler arasında en dikkat çeken isimlerden biri de dünyaca ünlü yıldız Beyonce ve 6 yaşındaki kızı Blue Ivy oldu. Tüm dünyanın gözünü çevirdiği dev karşılaşmada, sarı eteği, transparan ayakkabıları ve farklı gözlük tasarımıyla dikkat çeken yıldız tüm basının ilgi odağı oldu.

Justin Bieber NBA All-Star Ünlüler Maçı’nda Clippers için forma giydi

Hafta sonu ise ünlü isimler bu kez saha içerisinde boy gösterdi. Ünlü şarkıcı Justin Bieber, Los Angeles’ta hafta sonu oynanan NBA All-Star Ünlüler Maçı’nda Clippers için forma giydi. 23 yaşındaki pop yıldızı, 2011’de MVP(En değerli oyuncu) seçildiği NBA All-Star Ünlüler Maçı’ndan tam 7 sene sonra bir All-Star maçında yer aldı.

Jamie Foxx, Adam DeVine, Kevin Hart, Chris Rock gibi aktörlerin yanı sıra, ünlü rapçiler Snoop Dogg, Diddy ve Ludacris gibi diğer isimler de 67. NBA All-Star maçını izleyenler arasında yer aldı.