Emporia Armani

Emporio Armani’nin yeni baş döndürücü “Because it’s you” kadın ve “Stronger with you” erkek kokuları 21. yüzyıla ait tutkulu bir aşk hikayesinden ilham alıyor. Ay ışığında nefis kokularla açan çiçekler, uykusuz, neşeli ve pırıl pırıl bir Roma akşamının öyküsünü anlatıyor.

 

Kenzo

Kenzo’nun kreatif direktörleri Carol Lim ve Humberto Leon, moda vizyonlarını yansıttıkları ilk parfümleri Kenzo World’ü beğenilere sunuyor. Carol Lim ve Humberto Leon’un hayal ettikleri Kenzo dünyasının cesur, spontane, şaşırtıcı, eğlenceli ve renkli duruşu Kenzo World’ün özgün, sıradışı ve yaratıcı ruhuyla birleşiyor.

Missioni

Kibar ama asla sıradan olmayan baştan çıkarıcı erkekler için tasarlanan Missoni Parfum Pour Homme taze, canlı ve göz alıcı iz bırakan yepyeni bir koku sunuyor.

Jean Paul

Kan portakalı, bal, paçuli ana notalarından oluşan Jean Paul Gaultier Scandal güçlü, elegan ve kokusuyla bulunduğu ortamda kendini belli etmek isteyen kadınlara hitap ediyor.

Burberry

İkonik Burberry serisinin yeni parfümü My Burberry Blush üst notalarında tatlı nar ve limon, orta notalarında gül yaprağı ve taze elma, alt notalarında ise yasemin ve morsalkım ile adeta bir meyve bahçesi sunuyor.

Marc Jacobs

Marc Jacobs’un sadece Boynerler’de satışa sunulan kokusu Decadence Divine EDT baharın tazeliğini tene taşıyor.